Aanmeldingen toernooien

 

 

Op deze pagina kunt u aanmelden voor toernooien.
Op de pagina waar de wedstrijdagenda staat (www.teamcoolen.nl/wedstrijdagenda) kunt u alle toernooien zien die gepland staan voor de komende periode.

Voor alle Judoka’s van Team Coolen zijn geschikte toernooien geselecteerd.
Voor sommige toernooien dient men lid te zijn van de Judo Bond Nederland. Daarom wordt gevraagd om een “Lidnummer JBN”. Dit hoeft alleen te worden ingevuld voor JBN toernooien.

Bij het inschrijven voor een toernooi is het belangrijk om te kijken naar het niveau. Dit houdt het volgende in:

Niveau D: Lokale toernooien voor beginnende (wedstrijd)Judoka’s met weinig tot geen wedstrijdervaring. Hier wordt gewerkt in poulesysteem en alle deelnemers krijgen een prijs.
Niveau C: Regionale toernooi. Regionale toernooien voor Judoka’s met enige wedstrijdervaring. Ook hier wordt vaak gewerkt in een poule en krijgen (meestal) alle deelnemers een prijs.
Niveau B: Regionale en landelijke toernooien voor Judoka’s met duidelijk meer wedstrijdervaring. Hier wordt gewerkt met een eliminatiesysteem. Hier krijgen alleen winnaars een prijs.
Niveau A: Internationale toernooien voor Judoka’s met veel wedstrijdervaring. Ook hier wordt gewerkt met een eliminatiesysteem en krijgen alleen winnaars een prijs.

LET OP: Voor toernooien in het buitenland zijn ouders zelf verantwoordelijk voor het afsluiten van een reisverzekering.
Indien u niet goed weet welke toernooien geschikt zijn, kunt u hiervoor contact opnemen zodat we u hierin kunnen adviseren.
Vul hieronder uw gegevens in en vink de toernooien aan waaraan u wilt deelnemen.

Door de toernooien aan te vinken geeft u eenmalig toestemming aan Team Coolen om het inschrijfgeld van genoemde rekening te incasseren en om mogelijk foto’s te publiceren. Daarnaast geeft u eenmalig toestemming de naam van de judoka op de website van Team Coolen te mogen publiceren bij de weegtijden van het betreffende toernooi of een eventueel nieuwsbericht.
De incasso vindt periodiek plaats en wordt uitgevoerd door (Stichting Wedstrijdjudo) Team Coolen.
Wanneer wordt afgemeld voor een toernooi nadat de inschrijftermijn is verstreken, kan het inschrijfgeld niet worden gerestitueerd.

Indien u al eerder heeft ingeschreven voor een aantal toernooien dient u alleen nog in te schrijven voor de nieuwe toernooien.

Op de pagina waar de wedstrijdagenda staat kunt u alle toernooien zien die gepland staan voor de komende periode.
Vraag bij twijfel aan je trainer advies welk toernooi en/of niveau geschikt is.

Bovenaan de wedstrijdagenda kunt u deze indeling zien! www.teamcoolen.nl/wedstrijdagenda 

Toernooien voor de komende periode waarvoor u kunt inschrijven zijn:


Naam evenement: Internationaal trainingskamp Nijmegen

Datum evenement: 31 augustus, 1 en 2 september 2018
Plaats: Nijmegen
Sluitingsdatum: 10 augustus
Niveau: B
JBN Toernooi: Ja
Kosten: € 12,00 enkele training, € 40,00 alle trainingen; € 95,00 (3x training, 1x overnachting), € 135,00 (4x training, 2x overnachting)
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2006 t/m 2001

Top Judo Nijmegen organiseert van vrijdag 31 augustus tot en met zondag 2 september 2018 een internationaal trainingskamp voor judotalenten en topjudoka’s. Er wordt drie dagen lang getraind onder leiding van trainers, die nationaal en internationaal hun sporen hebben verdiend

*Full board 135,00 (4x training, 2x overnachting, ontbijt, lunchpakket, diner)
*Half board 95,00 (3x training, 1x overnachting, ontbijt, lunchpakket, diner)
*Alle trainingen 40,00 
*Losse trainingen 12,00 

Graag bij inschrijven aangeven welk programma de judoka volgt (Full Board, Half Board, alle trainingen of losse trainingen) en bij losse training ook de datum en tijd vermelden (zie programma trainingsstage).

programma: Programma trainingsstage klik HIER

Wedstrijdsysteem: n.v.t.

Prijzen: n.v.t.


Naam toernooi: Amerhal judotoernooi

Datum toernooi: zondag 7 oktober 2018
Plaats: Made
Sluitingsdatum: gesloten
Niveau: B
JBN Toernooi: ja
Kosten:  € 12,00
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2012 t/m 1998

Wedstrijdsysteem:
– t/m 5 deelnemers poulesysteem

– vanaf 6 deelnemers dubbel eliminatiesysteem
* Kruisfinales kunnen van toepassing zijn op grote poules in de leeftijdscategorieën vanaf 13 jaar. 

Prijzen: prijzen volgens bondsvademecum.

– 3 deelnemers: alleen een 1e plaats 
– 4 deelnemers: alleen een 1e en 2e plaats
– 5 deelnemers: 1e, 2e en 3e plaats
– meer dan 5 deelnemers: 1e, 2e en een gedeelde 3e plaats

 


Naam toernooi: Judo Cup Brabant 2018 – 2019

Data toernooien:
Zaterdag 22 september 2018
Zaterdag 3 november 2018

Zaterdag 19 januari 2019
Zaterdag 23 februari 2019
Zaterdag 6 of 13 april 2019
Zaterdag 25 mei 2019 Finale met prijsuitreiking

Sluitingsdatum: 9 september 2018
Niveau: Alle
JBN Toernooi: Nee
Kosten:  € 30,00 voor de hele competitie
Bijzonderheden: Jongens en meisjes van 2013 t/m 2002. 

Wedstrijdsysteem:
Zoveel als mogelijk poules van vijf deelnemers. De wedstrijden zijn altijd op zaterdagmiddag. Om 14.00 uur wordt gestart met de oudste Judoka’s. Later op de middag komen de jongere kinderen aan de beurt waardoor de toernooien goed te combineren zijn met de Judotraining op zaterdag of een andere wedstrijdsport op zaterdag. 
Prijzen:
Direct aansluitend aan de wedstrijden ontvangen de deelnemers een oorkonde met hun behaalde resultaat. De behaalde punten worden geregistreerd en op 25 mei krijgen de deelnemers op basis van de behaalde punten een grote Judobeker. 


Naam toernooi: Team Coolen Open Judo 2018 

Datum toernooi: zondag 23 september 2018
Plaats: Oisterwijk of Moergestel. Locatie volgt
Sluitingsdatum: 9 september 2018

Niveau: alle
JBN Toernooi: nee
Kosten:  GRATIS voor alle Judoka’s van Team Coolen
Bijzonderheden: jongens en meisjes van 2015 t/m 1999. 

Wedstrijdsysteem:
Zoveel als mogelijk poules van vijf deelnemers. Team Coolen Open Judo is een toernooi voor de Judoka’s van Team Coolen en bevriende clubs. Er is geen inschrijfgeld zodat zoveel mogelijk Judoka’s van Team Coolen deelnemen. Voor alle Judoka’s is een goede poule te maken. In de ochtend wordt gestart met de peuters. Deelname duurt inclusief prijsuitreiking ongeveer 45 minuten. Voor de oudere Judoka’s kan dit wat langer zijn.

Prijzen:
Direct aansluitend aan de wedstrijden is de prijsuitreiking. Alle deelnemers krijgen een prijs. 


Naam toernooi: Internationaal Open Nijmeegs kampioenschap

Datum toernooi: zaterdag 13 oktober 2018
Plaats: Nijmegen
Sluitingsdatum: 10 augustus
Niveau: A
JBN Toernooi: Ja
Kosten:  € 12,50
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2006 t/m 2001

Wedstrijdsysteem:
– t/m6 deelnemers poulesysteem

– vanaf 6 deelnemers dubbel eliminatiesysteem
Prijzen: per poule wordt een 1e, 2e en 3e prijs uitgereikt. Vanaf 17 deelnemers twee derde prijzen. Indien er meer dan 32 deelnemers zijn hebben ze een A en een B poule. Voor alle andere deelnemers is er een kleine herinnering.


Naam toernooi: District Kampioenschappen mini’s en pupillen

Datum toernooi: zondag 14 oktober 2018
Plaats: Gilze
Sluitingsdatum: 6 september
Niveau: B
JBN Toernooi: Ja
Kosten:  € 12,50
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2012 t/m 2007

Alle leden van de wedstrijdselectie geboren 2012 t/m 2007 graag inschrijven!!!!

Wedstrijdsysteem:
– t/m 6 deelnemers poulesysteem

– vanaf 6 deelnemers dubbel eliminatiesysteem
Prijzen: prijzen volgens bondsvademecum.
– 3 deelnemers: alleen een 1e plaats 
– 4 deelnemers: alleen een 1e en 2e plaats
– 5 deelnemers: 1e, 2e en 3e plaats
– meer dan 5 deelnemers: 1e, 2e en een gedeelde 3e plaats


Naam evenement: Training Stage Judo Academy Nijmegen

Datum evenement: 14, 15 en 16 oktober 2018
Plaats: Lent
Sluitingsdatum: 10 augustus
Niveau: B
JBN Toernooi: ja
Kosten:  € 10,00 U12 alle trainingen, € 12,50 U15 en +15 enkele training, € 60,00 U15 en +15 alle trainingen
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2008 t/m 2001

Judo Academy Nijmegen organiseert van zondag 14 oktober tot en met dinsdag 16 oktober 2018 een internationaal trainingskamp voor judotalenten en topjudoka’s. Er wordt drie dagen lang getraind onder leiding van trainers, die nationaal en internationaal hun sporen hebben verdiend

*Alle trainingen U12 € 10,00 
*Losse trainingen U15 en +15 € 12,50 
*Alle trainingen U15 en +15 € 60,00 

Graag bij inschrijven aangeven welk programma de judoka volgt ( alle trainingen of losse trainingen en leeftijd) en bij losse training ook de datum en tijd vermelden (zie programma trainingsstage).

programma: programma trainingsstage klik HIER

Wedstrijdsysteem: n.v.t.

Prijzen: n.v.t.


Naam toernooi: Klompentoernooi

Datum toernooi: zaterdag 27 oktober en zondag 28 oktober 2018
Plaats: Sint Oedenrode
Sluitingsdatum: 10 september 2018
Niveau: A
JBN Toernooi: Ja
Kosten:  € 13,50
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2013 t/m senioren

*zaterdag: dames/meisjes/jongens/ heren geboren 2013 t/m 2007
*zondag: dames/meisjes/jongens/ heren geboren 2006 t/m 1998

Wedstrijdsysteem: tot en met 5 deelnemers: halve competitie. Vanaf 6 deelnemers wordt het dubbele eliminatiesysteem gehanteerd. Er is een een zuivere derde plaats.
Prijzen: maximaal 3 prijzen per poule. Bij méér dan 32 deelnemers in een categorie worden een A+B poule gemaakt met ieder hun eigen prijsuitreiking.


Naam toernooi: Instap toernooi Liempde

Datum toernooi: zondag 4 november 2018
Plaats: Liempde
Sluitingsdatum: 27 september 2018
Niveau: D
JBN Toernooi: nee
Kosten:  € 8,50
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2014 t/m senioren

Dit is een toernooi dat alleen geschikt is voor recreanten of judoka’s die geen tot weinig ervaring hebben op toernooien. Ervaren wedstrijdjudoka’s mogen niet deelnemen!

Judoka’s die geen tot weinig prijzen halen op JBN toernooien mogen wel inschrijven 

Wedstrijdsysteem: poulesysteem
Prijzen: onbekend


Naam toernooi: Open Bredase kampioenschappen

Datum toernooi: zondag 4 november 2018
Plaats: Breda
Sluitingsdatum: 27 september 2018
Niveau: B
JBN Toernooi: ja
Kosten:  € 11,00
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2012 t/m 1998

Wedstrijdsysteem: zoveel mogelijk poulesysteem, mogelijk dubbele eliminatie
Prijzen: onbekend


Naam toernooi: 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi

Datum toernooi: zaterdag 10 en zondag 11 november 2018
Plaats: Den Haag
Sluitingsdatum: 16 oktober 2018

Niveau: A judoka’s  zondag 11 november; B overige judoka’s 
JBN Toernooi: ja
Kosten:  € volgt nog
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2010 t/m 1998

Zaterdag 10 november: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2010 t/m 2006 en 2001 tm 1998
zondag 11 november: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2004 t/m 2002

Judoka’s geboren in 2004 mogen desgewenst op beide toernooidagen deelnemen. Indien gewenst, deze apart opgeven met vermelding van de datum van deelname.

Zondag 11 november is het JBN meetmoment voor de judoka’s geboren 2002, 2003, 2004

Wedstrijdsysteem: zoveel mogelijk poulesysteem judoka’s U10 en U12 jaar, overige judoka’s dubbele eliminatie.
Prijzen: onbekend


Naam toernooi: Drie Linden toernooi

Datum toernooi: zondag 11 november 2018
Plaats: Prinsenbeek
Sluitingsdatum: 16 oktober 2018

Niveau: B
JBN Toernooi: ja
Kosten:  € volgt nog
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2012 t/m 2001

Leuk regionaal toernooi! We willen hier met een grote groep naartoe gaan!
Zeer geschikt voor judoka’s die minder vaak een prijs behalen op jbn toernooien/ 1e jaars U12 en U15

Wedstrijdsysteem: dubbele eliminatie
Prijzen: onbekend


Naam toernooi: Frans Odijk toernooi

Datum toernooi: zaterdag 2 en zondag 3 december 2018
Plaats: Wijk bij Duurstede
Sluitingsdatum: 25 oktober 2018
Niveau: B en C
JBN Toernooi: ja
Kosten:  € 12,00
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2010 t/m senioren

*zaterdag: dames/meisjes/jongens/ heren geboren 2010 t/m 2007
*zondag: dames/meisjes/jongens/ heren geboren 2006 t/m senioren

Bij onvoldoende aanmeldingen van meisjes op zaterdag (-10 en -12 jaar) kunnen de meisjes worden samengevoegd met de jongens

Leuk regionaal toernooi. We willen hier met een grote groep naartoe gaan!
Zeer geschikt voor judoka’s die minder vaak een prijs behalen op jbn toernooien/ 1e jaars U12 en U15

Wedstrijdsysteem: poulesysteem
Prijzen: per poule zijn er drie prijzen beschikbaar


Naam toernooi: Top judo toernooi Haarlemmermeer

Datum toernooi: zondag 15 december 2018
Plaats: Nieuw Vennep
Sluitingsdatum: 29 september 2018
Niveau: A
JBN Toernooi: ja
Kosten:  € 14,50
Bijzonderheden: dames/meisjes/jongens/ heren geboren: 2010 t/m 2001

Zondag 15 december is het JBN meetmoment voor de judoka’s geboren 2002, 2003, 2004

Judoka’s van 2004, wil je deelnemen aan het meetmoment geef dit dan aan bij de opmerkingen. Alleen dan word je ingeschreven bij de U18 jaar!

Wedstrijdsysteem: dubbele eliminatie
Prijzen: onbekend


 

Hieronder kunt u het contactformulier invullen en de gewenste toernooien aanvinken.





Voornaam Judoka (verplicht):

Achternaam Judoka (verplicht):

Geslacht (verplicht)L< br />

E-mail (verplicht):

Geboortedatum (jjjj-mm-dd. LET OP. Dit is dus jaar, maand, dag):

Gewicht in hele kilo’s; alleen getal noteren (verplicht):

JBN Lidnummer (Indien niet van toepassing 0 invullen)

Band (verplicht):

Slip:

IBAN rekeningnummer (verplicht):

Uw bericht (Optioneel):

Vink hier de gewenste toernooien aan en geef daarmee toestemming voor eenmalige incasso van opgegeven rekeningnummer en mogelijke publicatie van foto’s. Ook geeft u dan eenmalig toestemming voor de publicatie van de naam van de judoka op de website van Team Coolen en eventuele nieuwsberichten. Bovenstaande bedragen gelden voor eenmalige automatische incasso. Indien bedragen worden gestorneerd, wordt per stornering een bedrag van € 2,50 storneringskosten in rekening gebracht:
Internationaal trainingskamp NijmegenJudo Cup Brabant 2018-2019Team Coolen Open Judo 2018Open Nijmeegs KampioenschapTraining Stage Judo Academy NijmegenDistrict Kampioenschappen mini’s en pupillenKlompentoernooiInstap toernooi LiempdeOpen Bredase kampioenschappen6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooiDrie Linden toernooiFrans Odijk judo toernooiTop judo toernooi Haarlemmermeer

Neem de code hiernaast over om het formulier te verzenden:captcha

Hieronder kunt u zien wie er allemaal voor welke toernooien zijn ingeschreven. U dient de datum van het toernooi zelf in de agenda te noteren en op tijd te kijken wanneer u aanwezig dient te zijn. Indien de tijden bekend zijn waarop u op het toernooi aanwezig moet zijn, worden die HIER gepubliceerd. Wanneer u zojuist heeft ingeschreven, staat de inschrijving er niet meteen bij. U dient dan eerst de pagina te vernieuwen.

Hieronder vindt u de inschrijvingen die zijn gedaan vanaf 25 mei 2018

naam
achternaam
Toernooi
Sander
van Vugt
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Teun
Mels
Team Coolen Open Judo 2018
Maaike
de Bresser
Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde
Fender
van Os
Team Coolen Open Judo 2018
Mike
Van den hoven
Team Coolen Open Judo 2018
Floris
van der Lee
Team Coolen Open Judo 2018
Jip
Vissers
Team Coolen Open Judo 2018
Jorrit
van Roemburg
Team Coolen Open Judo 2018
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Daan
Peerbooms
Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, Top judo toernooi Haarlemmermeer
Jelle
Verschoor
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Klompentoernooi, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Luc
Vogten
Open Bredase kampioenschappen, Frans Odijk judo toernooi
Luuk
Pennings
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Lotte
Krook
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Bart
Krook
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Harun
Deniz
Team Coolen Open Judo 2018
Harun
Deniz
Team Coolen Open Judo 2018
Selamet
Deniz
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Busra
Deniz
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jens
van Houtum
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde
Cas
van den Meerendonk
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde
Floor
van den Meerendonk
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Noud
Raaijmakers
Team Coolen Open Judo 2018
Hessel
Faas
Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Siebe
Faas
Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Mila
Willemsen
Judo Cup Brabant 2018-2019, Instap toernooi Liempde
Cas
van Beers
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Stijn
Copal
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Fabian
Van de Wiel
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Mart
van Gemert
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Stan
van Riel
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Cas
Bolijn
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Danée
Bolijn
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Reqin
Van assouw
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
San
Van assouw
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Casper
van Dooren
Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Florine
van Dooren
Amerhal judotoernooi, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Kiki
va
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen
Ties
van Woensel
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Loki
Sangiao Schreuders
Amerhal judotoernooi, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Thorgal
Sangiao Schreuders
Amerhal judotoernooi, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Ida
Hollander
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Simon
van Geffen
Team Coolen Open Judo 2018, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Siem
van Kempen
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Hessel
Faas
Amerhal judotoernooi, Klompentoernooi
Siebe
Faas
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi
Jaïd
Cornelia
Amerhal judotoernooi
Luca
Vanblarcum
Judo Cup Brabant 2018-2019
Amel
Sayed
Judo Cup Brabant 2018-2019
Tim
Wannee
Amerhal judotoernooi
Maxime
Bruggenwert
Team Coolen Open Judo 2018
Benjamin
Maas
Team Coolen Open Judo 2018
rien
Spijkers
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jasmijn
Groenland
Team Coolen Open Judo 2018
Tom
Groenland
Team Coolen Open Judo 2018
Max
Hartman
Team Coolen Open Judo 2018
Reinout
Kloover
Amerhal judotoernooi, Klompentoernooi
Jules
Hannen
Team Coolen Open Judo 2018
Jelle
Verschoor
Klompentoernooi
Ben
Van Beek
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Ilja
Nooij
Team Coolen Open Judo 2018
Emiel
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Pepijn
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Tobias
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Timme
Libregt
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Mard
Schapendonk
Team Coolen Open Judo 2018
Cebrian
Beekers
Judo Cup Brabant 2018-2019
Koen
Schreuder
Team Coolen Open Judo 2018
Stijn
Spierings
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Lars
Spierings
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Raúl
Dios Michels
Judo Cup Brabant 2018-2019
Janne
Haans
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
senna
lodewijks
Team Coolen Open Judo 2018
kane
lodewijks
Team Coolen Open Judo 2018
kane
lodewijks
Judo Cup Brabant 2018-2019
Emmy
Rovers
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Luc
Vogten
Amerhal judotoernooi
Luuk
Rombout
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Merlijn
van Berkel
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Sjors
Bergman
Team Coolen Open Judo 2018
Stan
van Riel
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap
Jelle
Verschoor
Amerhal judotoernooi, Team Coolen Open Judo 2018, Open Nijmeegs Kampioenschap
Bart
Jacobse
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Max
Van den Dries
Team Coolen Open Judo 2018
Arjen
Goossens
Judo Cup Brabant 2018-2019
Kamiel
Goossens
Judo Cup Brabant 2018-2019
Maaike
de Bresser
Judo Cup Brabant 2018-2019
Cas
Brandsma
Team Coolen Open Judo 2018
Daan
Gomersall
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Tim
Wannee
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Maxime
Bruggenwert
Judo Cup Brabant 2018-2019
Samina
Van boxtel
Team Coolen Open Judo 2018
Liam
Smulders
Team Coolen Open Judo 2018
Tim
Santegoets
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Ida
Hollander
Bushi Open judo toernooi
Casper
van Dooren
Bushi Open judo toernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Reinout
Kloover
Bushi Open judo toernooi
Florine
van Dooren
Bushi Open judo toernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Minou
Manders
Bushi Open judo toernooi, Team Coolen Open Judo 2018
Jinthe
Engelen
Team Coolen Open Judo 2018
Ben
Bertens
Team Coolen Open Judo 2018
Wilco
Robben
Bushi Open judo toernooi
Cas
Bolijn
Bushi Open judo toernooi
Danee
Bolijn
Bushi Open judo toernooi
Luuk
Rombout
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Stan
van Riel
Bushi Open judo toernooi
Brent
van beek
Judo Cup Brabant 2018-2019
David
Eijkemans
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Loki
Sangiao Schreuders
Bushi Open judo toernooi
Thorgal
Sangiao Schreuders
Bushi Open judo toernooi
yente
roozen
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Beau
van Tuyl
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Puck
Coehorst
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Tim
Van eyck
Team Coolen Open Judo 2018
Nourdin
Fellah Kasmi
Team Coolen Open Judo 2018
Thorben
Scholtens
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jens
van Houtum
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Ilja
Goossen
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Luuk
Alberts
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jaïd
Cornelia
Bushi Open judo toernooi, Team Coolen Open Judo 2018
Abe
Coolen
Team Coolen Open Judo 2018
Sjors
Coolen
Team Coolen Open Judo 2018

Hieronder ziet u de inschrijvingen die zijn gedaan tot 25 mei 2018

naam
achternaam
Toernooi
Luc
Vogten
Bushi Open judo toernooi
Elgin
van Rooij
Lukas
Kuiper
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Daan
Marinussen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Finn
Colen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Finn
Colen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ravi
Colen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Joep
Schoonenberg
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jort
Simons
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Olmer
van Midde
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Stijn
Meijers
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jason
Delahunty
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Joep
Staal
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen, Bushi Open judo toernooi
Thijs
van Herk
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Stijn
De Groot
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Senne
Buwalda
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Micah
Joosen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Micah
Joosen
Luca
Joosen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jesse
de Bruijn
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Thorben
Scholtens
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Luuk
Van den Anker
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tomas
Van den Anker
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jip
De Brouwer
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Luc
Smits
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Kris
Neuféglise
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jill
Neuféglise
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jill
Neuféglise
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Stan
van der Heijden
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Rob
van Berkel
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jorrit
van Roemburg
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
juliette
van de Sanden
International judo toernooi Borsa Open
Stijn
De Groot
Ellen
De Groot
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Thijs
Coolen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ozgur
Ozsercan
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Sjors
Coolen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Pim
Hulsbosch
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Gijs
Hulsbosch
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Max
Hartman
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Olaf
Smits
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Elias
Andriessen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Samina
Van boxtel
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Neeltje
van Woensel
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Fender
van Os
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Cas
van den Meerendonk
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Bart
Jacobse
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Nick
Mateijsen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Siem
Smulders
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Dorus Marinus
Smulders
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Noud
Raaijmakers
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Mard
Schapendonk
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Teun
Mels
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Teun
Mels
Loek
van Baardwijk
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Joost
Van Biljouw
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tim
Reijnen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tijn
Van ’t Hullenaar
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jibin
Hensen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jesper
van den Breekel
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Abe
Verkuijl
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Floris
van der Lee
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Anne-Melijn
Hop
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
CarloEmanuel
Copra
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Hylke
de Rouw
Wisse
de Rouw
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ayoub Yuba
Barkane
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Maxim
Jeunet
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Sander
Van den Brekel
clinic zelfverdediging
Ties
van Woensel
Bushi Open judo toernooi
Kiki
van Woensel
Instap toernooi Budovereniging Dai-Ippo
Marlieke
Pijnenburg
Instap toernooi Budovereniging Dai-Ippo, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Cebrian
Beekers
Instap toernooi Budovereniging Dai-Ippo
Jelle
Van den Hurk
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Daan
Gomersall
Instap toernooi Budovereniging Dai-Ippo
Mila
Willemsen
Instap toernooi Budovereniging Dai-Ippo
Jasmijn
Groenland
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tom
Groenland
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Yavuz Selim
Arslan
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jip
Vissers
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tim
Santegoets
Instap toernooi Budovereniging Dai-Ippo, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Floor
van den Meerendonk
Instap toernooi Budovereniging Dai-Ippo
Rein
Van Liempd
Instap toernooi Budovereniging Dai-Ippo
Cas
Backx
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Madhukanta
Fujikura
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Akram
Dian
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Abe
Coolen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Mila
Willemsen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Max
Van den Dries
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Joris
Vloemans
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Felix
Leenders
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Abel
Leenders
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Michael-Jayden
Bruno
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Marco
Rozas Villasante
Bushi Open judo toernooi
Bastiaan
Lunsingh Scheurleer
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
James
Schlappi
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Otis
Van Hest
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
sjors
geerts
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Lars
Meesters
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Sepp
van Woensel
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Okke
Nijs
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Okke
Nijs
Sjors
van Kesteren
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Sofie
Verbeek
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Floor
Van der Lee
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jur
Pulskens
Berlicum Open, Bushi Open judo toernooi
Bram
Pulskens
Berlicum Open, International Kaizen tournament, Bushi Open judo toernooi
Lise
van Gerven
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Thomas
van Gerven
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Rein
Van Liempd
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Wilco
Robben
Berlicum Open, 7e prijs der Noorderkempen, International Kaizen tournament
Fabian
Van de wiel
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Luciano
Kienhuis
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jan
Melis
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Nourdin
Fellah Kasmi
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Siem
Van Campen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Fleur
Hooijmaijers
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Pepijn
Hooijmaijers
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Luca
Frencken
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Zeino
Van der graaf
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Rien
Spijkers
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Zoran
Van der graaf
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Daan
Peerbooms
Berlicum Open
Tiebe
Pasteuning
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Minou
Manders
9e Bossche Paastoernooi, Berlicum Open, 7e prijs der Noorderkempen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
IJsbrand
Kloover
gratis trainingsstage Kaizen tournament
IJsbrand
Kloover
7e prijs der Noorderkempen
Jur
Pulskens
Jeugd ontmoeting Herenthout, 9e Bossche Paastoernooi, 7e prijs der Noorderkempen
Mike
De laat
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Job
van der Aa
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jinthe
Engelen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Simon
Heijkants
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Joep
Staal
International judo toernooi Kent
Siem
van Kempen
9e Bossche Paastoernooi, Berlicum Open, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Krijn
Mulder
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Frank
van Woensel
International judo toernooi Kent
Sarah
van Woensel
International judo toernooi Kent
Sam
Houwing
International judo toernooi Kent
Jurre
Pelkmans
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ties
van Woensel
7e prijs der Noorderkempen
Annette
van Alewijk
International judo toernooi Kent
Levi
de Ruiter
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tygo
de Ruiter
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
David
Eijkemans
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ilja
Nooij
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Joep
Schinck
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Joep
Oomens
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ties
van Woensel
International judo toernooi Kent
Jules
Hannen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Beau
Van Tuyl
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Koen
Schreuder
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Boaz
Van den Oetelaar
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jaïd
Cornelia
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen, International judo toernooi Kent
Tim
Vromans
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Sam
Puts
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Fabian
Feuth
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Colin
Tjon
9e Bossche Paastoernooi voor 4 en 5 jarigen!!
Benno
Tjon
9e Bossche Paastoernooi
Lucas
van Dinther
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Mathijs
van Eck
International judo toernooi Kent
Tobias
van de
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Pepijn
van den Meijdenberg
Berlicum Open, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Emiel
van den Meijdenberg
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Kiki
van Woensel
Berlicum Open
Jax
Toeange
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jeaudellysõn
Hermanus
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Thijs
Verhoeven
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Thijs
Verhoeven
Instap Hildie toernooi Diessen
Jasper
Hornstra
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tymo
Mohr
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Djazz
Mohr
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Rens
Wasseveld
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Stijn
Van de sandt
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Wilco
Robben
International judo toernooi Kent
Mart
van Gemert
Berlicum Open
Dick
van Riel
International judo toernooi Kent
Kiki
Puts
International judo toernooi Kent
Loki
Sangiao Schreuders
Jeugd ontmoeting Herenthout, 7e prijs der Noorderkempen
Thorgal
Sangiao Schreuders
Jeugd ontmoeting Herenthout, 7e prijs der Noorderkempen
Ravi
Colen
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Abrahim
Abdellatif
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Sander
Van den Brekel
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Stan
van RIel
International judo toernooi Kent
Nanko
Vogten
International judo toernooi Kent
Elena
Yuen
Instap Hildie toernooi Diessen
Luc
Vogten
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Luc
Vogten
International judo toernooi Kent
Sander
Krook
International judo toernooi Kent
Bart
Krook
International judo toernooi Kent
Jelle
Verschoor
International judo toernooi Kent
Marlieke
Pijnenburg
9e Bossche Paastoernooi
Emma
Pollaert
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Willem
Pollaert
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Lotte
Krook
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Bart
Krook
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Marco
Rozas
9e Bossche Paastoernooi, International Kaizen tournament
Mees
Bulham
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tim
Damkot
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Thorben
Scholtens
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Senna
Lodewijks
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Kane
Lodewijks
9e Bossche Paastoernooi
Floor
van den Meerendonk
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Robin
Engel
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Daan
Gomersall
9e Bossche Paastoernooi, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Kamiel
Goossens
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tim
Santegoets
9e Bossche Paastoernooi, Instap Hildie toernooi Diessen
Raúl
Dios Michels
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ida
Hollander
9e Bossche Paastoernooi, 7e prijs der Noorderkempen
Ilja
Goossen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Sander
van Vugt
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Rein
Van Liempd
9e Bossche Paastoernooi, Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Hessel
Faas
Berlicum Open, Bushi Open judo toernooi
Siebe
Faas
Berlicum Open, International Kaizen tournament, Bushi Open judo toernooi
Sjors
Bergman
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jens
van Houtum
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Luc
Vogten
Trainingsdag Made
Cesar
Costante
Trainingsdag Made
Casper
van Dooren
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Florine
van Dooren
Trainingsdag Made, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Cebrian
Beekers
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Gideon
Schaap
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Michiel
Schaap
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jilis
Schaap
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Mart
van Gemert
9e Bossche Paastoernooi
Tim
Van eyck
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ole
Hoosemans
9e Bossche Paastoernooi
Ole
Hoosemans
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Lino
Doms
9e Bossche Paastoernooi
Huub
Doms
9e Bossche Paastoernooi voor 4 en 5 jarigen!!, Instap Hildie toernooi Diessen
Lino
Doms
Instap Hildie toernooi Diessen
Kiki
Puts
9e Bossche Paastoernooi, Berlicum Open
Morris
van Geloven
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Quinn
van Gorp
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Tygo
van Gorp
9e Bossche Paastoernooi, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
mats
peerbooms
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
daan
peerbooms
Berlicum Open, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ben
Bertens
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Koen
Katsman
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Mano
vanblarcum
District kampioenschappen U15, 9e Bossche Paastoernooi, Internationale Houvast judo toernooi zondag, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Maaike
de Bresser
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Stijn
Spierings
Instap Hildie toernooi Diessen
Lars
Spierings
Instap Hildie toernooi Diessen
Luuk
Alberts
9e Bossche Paastoernooi voor 4 en 5 jarigen!!, Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Lino
Doms
Berlicum Open, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Huub
Doms
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ami
Bholansingh
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Luuk
Rombout
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Stijn
Spierings
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Lars
Spierings
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Olivier
Berkelmans
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Mats
Michels-Frederiks
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Amel
AMEL Sayed
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
juliette
van de sanden
9e Bossche Paastoernooi, Berlicum Open, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Cas
Brandsma
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Noor
Laghzoaui
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Stan
van Riel
Berlicum Open
Sjors
Verkooijen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Crijn
van Keulen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Bart
Jacobse
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Yves
Mitchell
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ties
van Woensel
9e Bossche Paastoernooi
Kiki
van Woensel
9e Bossche Paastoernooi voor 4 en 5 jarigen!!, Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Ties
van Woensel
9e Bossche Paastoernooi voor 4 en 5 jarigen!!, Berlicum Open, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Thorgal
Sangiao Schreuders
District kampioenschappen U15
Simon
van Geffen
Berlicum Open, International Kaizen tournament
Maxime
Bruggenwert
9e Bossche Paastoernooi
Yente
Roozen
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Thomas
van Eck
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Mathijs
van Eck
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Puck
Coehorst
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Jelle
Verschoor
Internationale Friese Masters, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Kane
Lodewijks
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Marco
Rozas
Instap Hildie toernooi Diessen, Berlicum Open, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Mart
van Gemert
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Lotte
Krook
Instap Hildie toernooi Diessen
Bart
Krook
Instap Hildie toernooi Diessen
San
Van assouw
Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Rein
Van assouw
Instap Hildie toernooi Diessen, Open Clubkampioenschappen Judo Team Coolen
Maxime
Bruggenwert
Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag
Joep
Oomens
District kampioenschappen U18
Joep
Oomens
20e Open West Brabantse kampioenschappen
Jur
Pulskens
Jeugd ontmoeting Herenthout, Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag
Cas
Bolijn
20e Open West Brabantse kampioenschappen, Judotoernooi Groot Beuningen, District kampioenschappen U15, Jeugd ontmoeting Herenthout, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag, Internationale Friese Masters, Internationale Houvast judo toernooi zondag, International Kaizen tournament
Danée
Bolijn
District kampioenschappen U18, 20e Open West Brabantse kampioenschappen, Judotoernooi Groot Beuningen, District kampioenschappen U15, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag, Internationale Houvast judo toernooi zondag, International Kaizen tournament
Joep
Oomens
Judotoernooi Groot Beuningen, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Bart
Krook
Jeugd ontmoeting Herenthout
Jaïd
Cornelia
judotoernooi Groot Beuningen, District kampioenschappen U15
Lino
Doms
20e Open West Brabantse kampioenschappen, judotoernooi Groot Beuningen
Loki
Sangiao Schreuders
20e Open West Brabantse kampioenschappen, Jeugd ontmoeting Herenthout, Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag
Thorgal
Sangiao Schreuders
20e Open West Brabantse kampioenschappen, Jeugd ontmoeting Herenthout, Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag
sam
houwing
20e Open West Brabantse kampioenschappen, judotoernooi Groot Beuningen, District kampioenschappen U15, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Jason
Yuen
judotoernooi Groot Beuningen, International Kaizen tournament
Reinout
Kloover
20e Open West Brabantse kampioenschappen, International Kaizen tournament
IJsbrand
Kloover
20e Open West Brabantse kampioenschappen, International Kaizen tournament
Rein
Van assouw
Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Luc
Vogten
Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag
Simon
van Geffen
International Kaizen tournament
kiki
puts
20e Open West Brabantse kampioenschappen, judotoernooi Groot Beuningen, District kampioenschappen U15
Minou
Manders
District kampioenschappen U18
Ties
van Woensel
International Kaizen tournament, gratis trainingsstage Kaizen tournament
Luc
Vogten
District kampioenschappen U15, Jeugd ontmoeting Herenthout
Siem
van Kempen
20e Open West Brabantse kampioenschappen, judotoernooi Groot Beuningen, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag, International Kaizen tournament
Stan
van Riel
International Kaizen tournament
Marco
Rozas
20e Open West Brabantse kampioenschappen, judotoernooi Groot Beuningen, Internationale Houvast judo toernooi zondag
Ties
Van Woensel
20e Open West Brabantse kampioenschappen, judotoernooi Groot Beuningen
Ida
Hollander
judotoernooi Groot Beuningen, Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Daan
peerbooms
20e Open West Brabantse kampioenschappen
Stan
van Riel
20e Open West Brabantse kampioenschappen
Hessel
Faas
10e Judo Toernooi Geldrop
Siebe
Faas
10e Judo Toernooi Geldrop
Minou
Manders
10e Judo Toernooi Geldrop
Siebe
Faas
20e Open West Brabantse kampioenschappen
Hessel
Faas
20e Open West Brabantse kampioenschappen
Simon
van Geffen
20e Open West Brabantse kampioenschappen, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Jelle
Verschoor
20e Open West Brabantse kampioenschappen
Stan
van Riel
Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Stan
van Riel
District kampioenschappen U15, Internationale Houvast judo toernooi zondag
Tijn
Verbeek
District kampioenschappen U18, 10e Judo Toernooi Geldrop
Cesar
Costante
Sprokkeltoernooi, District kampioenschappen U15, 10e Judo Toernooi Geldrop
Jaïd
Cornelia
District kampioenschappen U15, 10e Judo Toernooi Geldrop
IJsbrand
Kloover
District kampioenschappen U15
Ties
van Woensel
Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag, Internationale Friese Masters, Internationale Houvast judo toernooi zondag
Rogier
Van Dijk
Internationaal judo toernooi Venray
Daan
Peerbooms
Nationaal judo toernooi Gemert, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop, Internationaal judo toernooi Venray
Daan
Peerbooms
Nationaal judo toernooi Gemert, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop, Internationaal judo toernooi Venray
Kick
Brants
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Loki
Sangiao Schreuders
Internationaal judo toernooi Venray
Siem
van Kempen
Internationaal judo toernooi Venray
Hessel
Faas
Internationaal judo toernooi Venray
Thorgal
Sangiao Schreuders
Kruikentoernooi
Jelle
Verschoor
Internationaal judo toernooi Venray
IJsbrand
Kloover
Internationaal judo toernooi Venray
Marco
Rozas
Internationaal judo toernooi Venray
Stan
van Riel
Internationaal judo toernooi Venray
Simon
van Geffen
Internationaal judo toernooi Venray
Jason
Yuen
Internationaal judo toernooi Venray
juliette
van de sanden
Internationaal judo toernooi Venray
Florine
Van Dooren
Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag, Internationaal judo toernooi Venray
Siebe
Faas
Internationaal judo toernooi Venray
Ties
Van Woensel
Internationaal judo toernooi Venray
Wilco
Robben
Nationaal judo toernooi Gemert, Internationaal judo toernooi Venray
Danee
Bolijn
Internationaal judo toernooi Venray
Cas
Bolijn
Internationaal judo toernooi Venray
Jur
Pulskens
Internationaal judo toernooi Venray
Bram
Pulskens
Internationaal judo toernooi Venray
Mart
van Gemert
Nationaal judo toernooi Gemert, 10e Judo Toernooi Geldrop
Thijs
Coolen
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Floor
Wetzel
Kruikentoernooi
Stijn
De Groot
Kruikentoernooi
Rein
Van Liempd
Nationaal judo toernooi Gemert, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Pepijn
Hooijmaijers
10e Judo Toernooi Geldrop
Rein
Van Liempd
Nationaal judo toernooi Gemert, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Stijn
De Groot
Kruikentoernooi
Bram
Pulskens
Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen, Sprokkeltoernooi, District kampioenschappen U18, Soeverein Judo Cup Lommel U15 (2005 en 2004) en U18 zondag, Internationale Houvast judo toernooi zondag
Abel
Leenders
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Nick
Matheijsen
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Robin
Engel
Kruikentoernooi
Joep
Schinck
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Pepijn
Hooijmaijers
Kruikentoernooi
Joep
Staal
Soeverein Judo Cup Lommel U15 (2005 en 2004) en U18 zondag, 10e Judo Toernooi Geldrop, Internationale Houvast judo toernooi zondag
Merlijn
Van Berkel
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Reinout
Kloover
Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
IJsbrand
Kloover
Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Teun
Mels
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Emmy
Rovers
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Arjen
Goossens
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Kamiel
Goossens
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Aya-Sofia
van Berkel
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Ysis
Karafantis
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Xander
Karafantis
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Wisse
de Rouw
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Hylke
de Rouw
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Ben
van Beek
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Justin
Wegman
Nationaal judo toernooi Gemert, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
Job
van der aa
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Crijn
van Keulen
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Tomas
Van den Anker
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Milo
Wolt
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Dalí
Werdekker
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Benjamin
Maas
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Liam
Smulders
Sinterklaastoernooi Team Coolen, Kruikentoernooi
Filip
Van de Wiel
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Dex
Van de Wiel
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Olaf
Smits
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Cas
Bolijn
Internationaal trainingskamp Hoogvliet optie A; tijd en datum vermelden bij: uw bericht (Optioneel), Breedte sport toernooi Groesbeek, Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen, Sprokkeltoernooi, Soeverein Judo Cup Lommel pupillen en mini’s zaterdag, 10e Judo Toernooi Geldrop, Internationale Houvast judo toernooi zaterdag
Danee
Bolijn
Internationaal trainingskamp Hoogvliet optie A; tijd en datum vermelden bij: uw bericht (Optioneel), Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen, Sprokkeltoernooi, District kampioenschappen U18, 10e Judo Toernooi Geldrop, Internationale Houvast judo toernooi zondag
Anouk de laat
De laat
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Wilco
Robben
District kampioenschappen U18, Soeverein Judo Cup Lommel U15 (2005 en 2004) en U18 zondag
Rowan
Gadellaa
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Fleur
Hooijmaijers
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Pepijn
Hooijmaijers
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Tim
Vromans
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Imran
Lazaar
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jelle
Hamers
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Rein
Van Liempd
Sinterklaastoernooi Team Coolen, Kruikentoernooi
Stijn
van den Hoven
Sinterklaastoernooi Team Coolen
philip
baars
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Duuk
Verhulst
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jason
Yuen
Nationaal judo toernooi Gemert
Sofie
Verbeek
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Ellen
De Groot
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Luisa
Van Bommel
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Patxi
Van. Ommel
Sinterklaastoernooi Team Coolen, Nationaal judo toernooi Gemert, 10e Judo Toernooi Geldrop
Merlijn
van vuren
Sinterklaastoernooi Team Coolen
San
Van assouw
Sinterklaastoernooi Team Coolen
boaz
vd oetelaar
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Colin
Tjon
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Benno
Tjon
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Loek
van Baardwijk
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Tim
Santegoets
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Filou
van Geloven
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Stijn
van de Sandt
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jonas
Dijcks
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Ravi
Colen
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Kiki
van Woensel
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Teun
Noordenbos
Sinterklaastoernooi Team Coolen
daan
peerbooms
Nationaal judo toernooi Gemert, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
Ole
Hoosemans
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jur
Pulskens
Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
Bram
Pulskens
Internationaal trainingskamp Hoogvliet optie B, 10 + 29 judo toernooi Gilze
Yente
Roozen
Kruikentoernooi
Cas
Fröling
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Maxim
Jeunet
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Thijs
Verhoeven
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Christophe
Mourillon
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Rein
Van Assouw
Kruikentoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
Simon
Heijkants
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Teun
Noordenbos
Cas
Backx
Sinterklaastoernooi Team Coolen
mano
vanblarcum
Nationaal judo toernooi Gemert, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
Max
Hartman
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Mart
van Gemert
Kruikentoernooi
Maxime
Bruggenwert
Sinterklaastoernooi Team Coolen, 10 + 29 judo toernooi Gilze, Kruikentoernooi
Daan
Gomersall
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Kiki
Puts
Nationaal judo toernooi Gemert, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
Tygo
Van Gorp
Instap Einde jaars toernooi Oss
Julian
Souman
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Daniek
Anderson Ortega
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Marisa
Anderson Ortega
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Loki
Sangiao Schreuders
10 + 29 judo toernooi Gilze, Sprokkeltoernooi
Thorgal
Sangiao Schreuders
10 + 29 judo toernooi Gilze, Breedte sport toernooi Groesbeek, Sprokkeltoernooi
Minou
Manders
Nationaal judo toernooi Gemert, Sprokkeltoernooi
Rogier
Van Dijk
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert
Jelle
Verschoor
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, 10e Judo Toernooi Geldrop
Reinout
Kloover
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
IJsbrand
Kloover
Internationaal trainingskamp Hoogvliet optie B, 10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
Jaïd
Cornelia
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Tijn
Verbeek
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Sprokkeltoernooi
wilco
robben
Sprokkeltoernooi, District kampioenschappen U18, 10e Judo Toernooi Geldrop
Rogier
Van Dijk
Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen, Sprokkeltoernooi, District kampioenschappen U18, 10e Judo Toernooi Geldrop
Casper
van Dooren
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Florine
van Dooren
10 + 29 judo toernooi Gilze, Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Stan
van Riel
Nationaal judo toernooi Gemert, Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen, 10e Judo Toernooi Geldrop
Simon
van Geffen
10 + 29 judo toernooi Gilze, Sprokkeltoernooi, 10e Judo Toernooi Geldrop
Ida
Hollander
10 + 29 judo toernooi Gilze, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Siebe
Faas
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen, Sprokkeltoernooi
Hessel
Faas
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Juliette
Van de sanden
10 + 29 judo toernooi Gilze, Kruikentoernooi
Kiki
van Woensel
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Ties
van Woensel
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Luc
Vogten
Kruikentoernooi
Mees
Bulahm
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jill
Neuféglise
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Gijs
Hulsbosch
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Pim
Hulsbosch
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Alexander
Schonkeren
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Joep
Staal
District kampioenschappen U18
Koen
Katsman
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Luc
Vogten
Breedte sport toernooi Groesbeek, Sprokkeltoernooi
Noor
Laghzaoui
Kruikentoernooi
Connor
Wood
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Siem
Van Campen
10 + 29 judo toernooi Gilze, Kruikentoernooi
Noor
Lagzaoui
Sinterklaastoernooi Team Coolen, Instap Einde jaars toernooi Oss, Kruikentoernooi
Jelle
Jabroer
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Joost
Van Biljouw
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Sjors
Verkooijen
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Floor
Van den Meerendonk
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Sam
Verhoef
Sinterklaastoernooi Team Coolen
benjamin
vredebregt
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Marco
Rozas
Sprokkeltoernooi
James
Schlappi
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Floris
van der Lee
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Ilja
Nooij
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jasper
Hornstra
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Duco
van Wel
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Senna
Lodewijks
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Kane
Lodewijks
Sinterklaastoernooi Team Coolen
NIEK
VAN DER STEEN
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Mats
Michels
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Teun
Noordenbos
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Stijn
van de Sandt
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Casper
van Dooren
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Thorben
Scholtens
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Joep
Staal
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen, Sprokkeltoernooi
Luuk
Pennings
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Morris
van Geloven
Sinterklaastoernooi Team Coolen, 10 + 29 judo toernooi Gilze, Kruikentoernooi
Noah
van Vugt
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Marco
Rozas
10 + 29 judo toernooi Gilze, Nationaal judo toernooi Gemert, Internationaal judo toernooi Groot Vlaardingen
James
Godschalk
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Willem
Nouwen
Instap Einde jaars toernooi Oss
Tijn
Hosli
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Tygo
van Gorp
10 + 29 judo toernooi Gilze, Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Stijn
Meijers
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Elin
Van Bossum
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Raúl
Dios Michels
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Sam
Puts
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Minou
Manders
10 + 29 judo toernooi Gilze
Justin
Wegman
Sinterklaastoernooi Team Coolen, 10 + 29 judo toernooi Gilze, Kruikentoernooi
Jur
Pulskens
10 + 29 judo toernooi Gilze
Daan
peerbooms
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Mats
Peerbooms
Sinterklaastoernooi Team Coolen, Kruikentoernooi
Dorus Marinus
Smulders
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Vinz
Van Iersel
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Thijs
van Soelen
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jan
Melis
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Abe
Verkuijl
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Sebas
Van weerden
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Luuk
Middendorp
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Lodewijk
Hamers
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Bob
Denissen
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Loki
Sangiao Schreuders
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Niek
Smulders
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Evi
van den Biggelaar
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jorrit
van Roemburg
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Luc
Vogten
10 + 29 judo toernooi Gilze
Levi
de Ruiter
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Tygo
de Ruiter
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Joris
Vloemans
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Djazz
Mohr
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Daan
Gomersall
Instap Einde jaars toernooi Oss
Lotte
Krook
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Bart
Krook
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Jason
Yuen
10 + 29 judo toernooi Gilze, Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Elena
Yuen
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Bart
Krook
Lotte
Krook
Breedte sport toernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Ben
Bertens
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Mart
van Gemert
10 + 29 judo toernooi Gilze
Jurre
Pelkmans
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Emiel
van den Meijdenberg
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Rein
van Assouw
Sinterklaastoernooi Team Coolen, Instap Einde jaars toernooi Oss, 10 + 29 judo toernooi Gilze
Amel
sayed
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Nourdin
Fellah Kasmi
Sinterklaastoernooi Team Coolen
sjors
geerts
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Krijn
Mulder
Sinterklaastoernooi Team Coolen, Instap Einde jaars toernooi Oss
Eva
Djadoenath
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Noah
Djadoenath
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Mikay
Klercq
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Mila
Willemsen
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Lucas
van Dinther
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Cas
Brandsma
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Cebrian
Beekers
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jens
van Houtum
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Colin
Copal
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Lise
van Gerven
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Thomas
van Gerven
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Mike
De laat
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Huub
Doms
Instap Einde jaars toernooi Oss
Lino
Doms
Instap Einde jaars toernooi Oss
Huub
Doms
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Lino
Doms
Judo toernooi Liempde, Sinterklaastoernooi Team Coolen
Tygo
van Gorp
Instap Einde jaars toernooi Oss
Joep
Oomens
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen
Thomas
van Eck
Judo toernooi Liempde, Instap Einde jaars toernooi Oss
Mathijs
van Eck
Judo toernooi Liempde, Instap Einde jaars toernooi Oss
Jason
Yuen
Open Bredase kampioenschappen, Instap Einde jaars toernooi Oss
Elena
Yuen
Open Bredase kampioenschappen, Instap Einde jaars toernooi Oss
Ida
Hollander
Judo toernooi Liempde
Morris
van Geloven
Judo toernooi Liempde, Sinterklaastoernooi Team Coolen
Jason
Delahunty
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Lotte
Krook
Judo toernooi Liempde, Sinterklaastoernooi Team Coolen, Instap Einde jaars toernooi Oss
Daan
Gomersall
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Stijn
Copal
Instap Einde jaars toernooi Oss
Luuk
Rombout
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Max
Rombout
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Kiki
Van Woensel
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Ties
Van Woensel
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Sinterklaastoernooi Team Coolen
Siem
van Kempen
Open Bredase kampioenschappen
Quirijn
Kloover
Sinterklaastoernooi Team Coolen
IJsbrand
Kloover
€ 12,50 losse les trainingsstage Stichting judo Academy Nijmegen (tijd en datum vermelden bij uw bericht)
Sjors
Coolen
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Luuk
Alberts
Sinterklaastoernooi Team Coolen
Bart
Krook
Judo toernooi Liempde, Instap Einde jaars toernooi Oss
Noah
van Vugt
Team Coolen Open Judo
Wisse
de Rouw
Team Coolen Open Judo
Hylke
de Rouw
Team Coolen Open Judo
Maxime
Bruggenwert
Judo toernooi Liempde
Awisa
Faraji
Team Coolen Open Judo, Sinterklaastoernooi Team Coolen
Bastiaan
Lunsingh Scheurleer
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Aya-Sofia
Van Berkel
Team Coolen Open Judo
Aram Merlijn
Van Berkel
Team Coolen Open Judo
Jimmy Lucas
Roosen
Team Coolen Open Judo
Jaïd
Cornelia
Beker van Oud-Turnhout
Marley
Duyshart
Team Coolen Open Judo, Sinterklaastoernooi Team Coolen
Marlieke
Pijnenburg
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Daan
Gomersall
Team Coolen Open Judo
Stijn
Meijers
Team Coolen Open Judo
Jip
Vissers
Team Coolen Open Judo, Sinterklaastoernooi Team Coolen
amela
paplovic
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Djazz
Mohr
Team Coolen Open Judo
Jonas
Dijcks
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
James
Schlappi
Team Coolen Open Judo
Zeino
Van der graaf
Team Coolen Open Judo
Zoran
Van der graaf
Team Coolen Open Judo
Joep
Staal
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Mees
Bulham
Team Coolen Open Judo
Jasper
van Welsem
Team Coolen Open Judo, Sinterklaas toernooi stichting Team Coolen
Milan
Van Ingen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Ruben
Van Ingen
Team Coolen Open Judo
Milan
Van Ingen
Team Coolen Open Judo
Finn
van den Oetelaar
Team Coolen Open Judo
Mathis
Groeneweg
Team Coolen Open Judo
Thijs
van Soelen
Team Coolen Open Judo
Max
Hartman
Team Coolen Open Judo
Levi
de Ruiter
Team Coolen Open Judo
Tygo
de Ruiter
Team Coolen Open Judo
Kick
Brants
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Dirk
Bekkers
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Daan
Peerbooms
Open Bredase kampioenschappen
Gijs
Hulsbosch
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Robin
Engel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Sander
Van den Brekel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Cesar
Costante
Beker van Oud-Turnhout
Maxim
Jeunet
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Siem
Van Campen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Frans Odijk toernooi
Madhukanta
Fujikura
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Siem
Van Campen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Frans Odijk toernooi
Thijs
Coolen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Jur
Pulskens
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Mila
Willemsen
Team Coolen Open Judo
Daniek
Anderson Ortega
Team Coolen Open Judo
Marisa
Anderson Ortega
Team Coolen Open Judo
Lucas
van Dinther
Team Coolen Open Judo
Lukas
Kuiper
Team Coolen Open Judo
Rogier
van Dijk
Top judo toernooi Haarlemmermeer meetmoment JBN zondag alleen voor judoka’s geboren 2003-2002-2001
Rogier
van Dijk
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Nationaal toernooi Beek en Donk
Sam
Puts
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Tim
Vromans
Team Coolen Open Judo
Reinout
Kloover
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Quirijn
Kloover
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Wilco
Robben
€ 12,50 losse les trainingsstage Stichting judo Academy Nijmegen (tijd en datum vermelden bij uw bericht), Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Top judo toernooi Haarlemmermeer meetmoment JBN zondag alleen voor judoka’s geboren 2003-2002-2001
Remco
Robben
Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Floor
van der Lee
Team Coolen Open Judo
Krijn
Mulder
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Niek
Smulders
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Sander
van Vugt
Team Coolen Open Judo
Thorben
Scholtens
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Ties
Puts
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Dieke
Puts
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Kiki
Puts
Beker van Oud-Turnhout, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Rien
Spijkers
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Thijs
Verhoeven
Team Coolen Open Judo
Benjamin
Maas
Team Coolen Open Judo
Loek
van Baardwijk
Team Coolen Open Judo
Teun
Noordenbos
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Ole
Hoosemans
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Than
Bakker
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Than
Bakker
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Jip
Slobbe
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Siebe
Faas
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Hessel
Faas
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Arwèn
van de Wiel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
sjors
geerts
Team Coolen Open Judo
Stijn
Copal
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Jonas
Dijcks
Team Coolen Open Judo
sam
houwing
Team Coolen Open Judo, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Koen
Wolfs
Team Coolen Open Judo
Niek
van der Steen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Mohammadjawad
Rezaie
Team Coolen Open Judo
Juliette
van de Sanden
Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Duuk
Verhulst
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Yves
Mitchell
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Rein
Van Liempd
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
San
Van assouw
Team Coolen Open Judo
Rein
Van assouw
Team Coolen Open Judo, Judo toernooi Liempde
Lotte
Krook
Team Coolen Open Judo
Bart
Krook
Team Coolen Open Judo
Rens
Wasseveld
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Finn
Colen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Ravi
Colen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Gijs
Hulsbosch
Team Coolen Open Judo
Pim
Hulsbosch
Team Coolen Open Judo
Jurre
Pelkmans
Team Coolen Open Judo
Ivar
Ketelaars
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Tristan
Ketelaars
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Mike
De laat
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo, Judo toernooi Liempde
Krijn
Mulder
Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Krijn
Mulder
Team Coolen Open Judo
Jorrit
van Roemburg
Team Coolen Open Judo
HUUB
DOMS
Team Coolen Open Judo
LINO
DOMS
Team Coolen Open Judo
Mart
van Gemert
Team Coolen Open Judo
Odin
Marks
Team Coolen Open Judo
Boaz
Marks
Team Coolen Open Judo
Cebrian
Beekers
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
juliette
van de sanden
Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Internationale Dangraden Klompentoernooi
Rens
van der Pas
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Bas
van der Pas
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Gijs
van der Pas
Beker van Oud-Turnhout, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi, Top judo toernooi Haarlemmermeer meetmoment JBN zondag alleen voor judoka’s geboren 2003-2002-2001
Cas
Backx
Team Coolen Open Judo
Fender
van Os
Team Coolen Open Judo
Jill
Neuféglise
Team Coolen Open Judo
Kris
Neuféglise
Team Coolen Open Judo
Pepijn
van den Meijdenberg
Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Open Bredase kampioenschappen
Tobias
van den Meijdenberg
Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Open Bredase kampioenschappen
Emiel
van den Meijdenberg
Team Coolen Open Judo
Bart
Krook
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Thiraphon
Hommen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Emmy
Rovers
Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Willem
Nouwen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Jelle
Verschoor
Team Coolen Open Judo, Nationaal toernooi Beek en Donk
Joep
Staal
Team Coolen Open Judo, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Raúl
Dios Michels
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Fleur
Hooijmaijers
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Pepijn
Hooijmaijers
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Youri
Hamerslag
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Luca
Vanblarcum
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Mano
Vanblarcum
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Loki
Sangiao Schreuders
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Thorgal
Sangiao Schreuders
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Ilja
Goossen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Mathijs
van Eck
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Minou
Manders
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo, Beker van Oud-Turnhout
Thomas
van Eck
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
maaike
de Bresser
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Jasmijn
Groenland
Team Coolen Open Judo
Tom
Groenland
Team Coolen Open Judo
Amel
Sayed
Team Coolen Open Judo
Jeaudellysõn
Hermanus
Team Coolen Open Judo
Jens
van Houtum
Team Coolen Open Judo
Luc
Vogten
Frans Odijk toernooi
Cas
Bolijn
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi, Top judo toernooi Haarlemmermeer zaterdag U12 en U15 en U21
Danée
Bolijn
Beker van Oud-Turnhout, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi, Top judotoernooi Almere reservelijst, Top judo toernooi Haarlemmermeer zaterdag U12 en U15 en U21
Luc
Vogten
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere reservelijst
Koen
Schreuder
Team Coolen Open Judo
Stijn
van de Sandt
Team Coolen Open Judo
Luuk
Van den Anker
Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Tomas
Van den Anker
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Willem
Pollaert
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Floor
Wetzel
Team Coolen Open Judo
Floor
Wetzel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Xander
Karafantis
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Yente
Roozen
Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Daan
Gomersall
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Stijn
Van Gestel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Siebe
Faas
Team Coolen Open Judo, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Hessel
Faas
Team Coolen Open Judo, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Norik
Copal
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Colin
Copal
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Kiki
Van Woensel
Team Coolen Open Judo
Ties
Van Woensel
Team Coolen Open Judo, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Casper
van Dooren
Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Open Bredase kampioenschappen
Florine
van Dooren
Team Coolen Open Judo, Open Bredase kampioenschappen, Frans Odijk toernooi
Joep
Schinck
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Maxime
Bruggenwert
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Simon
van Geffen
Team Coolen Open Judo, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Top judotoernooi Almere
Maxime
Bruggenwert
Nationaal toernooi Beek en Donk
Tijn
Verbeek
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Joris
Vloemans
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Bram
Pulskens
Beker van Oud-Turnhout, Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Top judo toernooi Haarlemmermeer zaterdag U12 en U15 en U21, Top judo toernooi Haarlemmermeer meetmoment JBN zondag alleen voor judoka’s geboren 2003-2002-2001
Stan
Van Riel
Open Bredase kampioenschappen
Stan
Van Riel
Nationaal toernooi Beek en Donk, Top judo toernooi Haarlemmermeer zaterdag U12 en U15 en U21
Jaïd
Cornelia
Team Coolen Open Judo, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Top judotoernooi Almere
Marco
Rozas
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk, Frans Odijk toernooi
Jinthe
Engelen
Team Coolen Open Judo
Ida
Hollander
Frans Odijk toernooi
Reinout
Kloover
Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
IJsbrand
Kloover
Internationale Dangraden Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Jasmijn
de Kort
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Jur
Pulskens
Open Bredase kampioenschappen, Nationaal toernooi Beek en Donk
Tijn
van Beers
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Joep
Oomens
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Van Buel Sports Sioss toernooi, Amerhal judo toernooi, Team Coolen Open Judo, Top judotoernooi Almere
Teun
Noordenbos
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
tijn
van Erp
Van Buel Sports Sioss toernooi
Jort
Simons
Amerhal judo toernooi, Team Coolen Open Judo
Kay
van Wijnen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Yente
Roozen
Amerhal judo toernooi, Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Luuk
Alberts
Team Coolen Open Judo
Cas
Brandsma
Team Coolen Open Judo
Bart
Jacobse
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Quinn
van Gorp
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Team Coolen Open Judo
Tygo
van Gorp
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Amerhal judo toernooi, Team Coolen Open Judo, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Sjors
Coolen
Team Coolen Open Judo
Tim
Damkot
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Lino
Doms
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Huub
Doms
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Simon
Heijkants
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Mart
van Gemert
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Joep
Staal
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Cesar
Costante
Amerhal judo toernooi, Top judotoernooi Almere
Jelle
Verschoor
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Evan
Bruyninckx
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Siem
van Kempen
Van Buel Sports Sioss toernooi
Siem
van Kempen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Rogier
van Dijk
Amerhal judo toernooi, Top judotoernooi Almere
Pepijn
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Emiel
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Pepijn
van den Meijdenberg
Tobias
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Daan
Peerbooms
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Daan
Peerbooms
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Sander
van Vugt
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Amel sayed
sayed
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Loki
Sangiao Schreuders
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Thorgal
Sangiao Schreuders
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Justin
Wegman
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Joep
Staal
Amerhal judo toernooi
Tijn
Verbeek
Top judotoernooi Almere
Danée
Bolijn
Van Buel Sports Sioss toernooi, Amerhal judo toernooi, Top judotoernooi Almere
Cas
Bolijn
Van Buel Sports Sioss toernooi, Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Joep
Staal
Top judotoernooi Almere
Ida
Hollander
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Bas
van der Pas
Top judotoernooi Almere
Reinout
Kloover
Top judotoernooi Almere
Rens
van der Pas
Top judotoernooi Almere
IJsbrand
Kloover
Top judotoernooi Almere
Gijs
van der Pas
Top judotoernooi Almere
Florine
Van Dooren
Top judotoernooi Almere
SIebe
Faas
Top judotoernooi Almere
Hessel
Faas
Top judotoernooi Almere
Elena
Yuen
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Jason
Yuen
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Vigo
van den Oetelaar
Amerhal judo toernooi, Top judotoernooi Almere
Milan
van Heel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
juliette
van de sanden
Top judotoernooi Almere
Ties
van Woensel
Top judotoernooi Almere
Stan
van Riel
Top judotoernooi Almere
Luc
Vogten
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen, Top judotoernooi Almere
Bram
Pulskens
Amerhal judo toernooi, Top judotoernooi Almere
Jur
Pulskens
Top judotoernooi Almere
Patxi
van Bommel
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Jaïd
Cornelia
Amerhal judo toernooi
Marco
Rozas
Amerhal judo toernooi
Marco
Rozas
Ties
van Woensel
Amerhal judo toernooi
Patxi
van Bommel
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Rens
van der Pas
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Rens
van der Pas
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Bas
van der Pas
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Gijs
van der Pas
Van Buel Sports Sioss toernooi, Amerhal judo toernooi
Luuk
Van den Anker
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Tomas
Van den Anker
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Van Buel Sports Sioss toernooi, Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Gideon
Schaap
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Michiel
Schaap
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Jilis
Schaap
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Minou
Manders
Amerhal judo toernooi
Simon
van Geffen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Casper
van Dooren
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Amerhal judo toernooi
Bart
Krook
Amerhal judo toernooi
benjamin
vredebregt
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Jelle
Verschoor
Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Florine
van Dooren
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Amerhal judo toernooi, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Reinout
Kloover
Amerhal judo toernooi
IJsbrand
Kloover
Amerhal judo toernooi
juliette
van de sanden
Van Buel Sports Sioss toernooi, Amerhal judo toernooi
Tijn
Verbeek
Amerhal judo toernooi
Krijn
Mulder
Van Buel Sports Sioss toernooi, Amerhal judo toernooi
Crijn
van Keulen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
juliette
van de sanden
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Loek
van Baardwijk
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Rogier
van Dijk
Internationaal Trainingskamp losse training (datum en tijd vermelden bij: uw bericht) €12,00
Krijn
Mulder
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Danee
Bolijn
Internationaal Trainingskamp losse training (datum en tijd vermelden bij: uw bericht) €12,00
Tijn
Verbeek
Internationaal Trainingskamp losse training (datum en tijd vermelden bij: uw bericht) €12,00
Bram
Pulskens
Internationaal Trainingskamp losse training (datum en tijd vermelden bij: uw bericht) €12,00
Amira
El fartasi
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Marco
Rozas
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Koen
Katsman
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Kiki
van Woensel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Ties
van Woensel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Mila
Willemsen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Hessel
Faas
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Siebe
Faas
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Emmy
Rovers
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Patxi
van Bommel
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
benjamin
verschuur
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Justin
Wegman
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Rein
Van Assouw
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
San
van Assouw
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Reinout
Kloover
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Awisa
Faraji
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Noah
Djadoenath
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Eva
Djadoenath
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Amber
Ammeraal
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Morris
van Geloven
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Lotte
Krook
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Bart
Krook
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Maxime Bruggenwert
Bruggenwert
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Brent
Van Beek
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Karlijn
Bogers
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Jens
van Houtum
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Rens
van der Pas
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Bas
van der Pas
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Stan
van Riel
District Kampioenschappen Mini’s en Pupillen
Vigo
van den Oetelaar
Internationaal Trainingskamp losse training (datum en tijd vermelden bij: uw bericht) €12,00
Yente
Roozen
Judo Cup Brabant 2017 – 2018
Gijs
van der Pas
Judo Cup Brabant 2017 – 2018, Internationaal Trainingskamp Full board: €135,00
Maaike
de Bresser
Judo Cup Brabant 2017 – 2018