Op deze pagina kunt u aanmelden voor toernooien.
Op de pagina waar de wedstrijdagenda staat (www.teamcoolen.nl/wedstrijdagenda) kunt u alle toernooien zien die gepland staan voor de komende periode.

Voor alle Judoka’s van Team Coolen zijn geschikte toernooien geselecteerd.
Voor sommige toernooien dient men lid te zijn van de Judo Bond Nederland. Daarom wordt gevraagd om een “Lidnummer JBN”. Dit hoeft alleen te worden ingevuld voor JBN toernooien.

Bij het inschrijven voor een toernooi is het belangrijk om te kijken naar het niveau. Dit houdt het volgende in:

Niveau D: Lokale toernooien voor beginnende (wedstrijd)Judoka’s met weinig tot geen wedstrijdervaring. Hier wordt gewerkt in poulesysteem en alle deelnemers krijgen een prijs.
Niveau C: Regionale toernooi. Regionale toernooien voor Judoka’s met enige wedstrijdervaring. Ook hier wordt vaak gewerkt in een poule en krijgen (meestal) alle deelnemers een prijs.
Niveau B: Regionale en landelijke toernooien voor Judoka’s met duidelijk meer wedstrijdervaring. Hier wordt gewerkt met een eliminatiesysteem. Hier krijgen alleen winnaars een prijs.
Niveau A: Internationale toernooien voor Judoka’s met veel wedstrijdervaring. Ook hier wordt gewerkt met een eliminatiesysteem en krijgen alleen winnaars een prijs.

LET OP: Voor toernooien in het buitenland zijn ouders zelf verantwoordelijk voor het afsluiten van een reisverzekering.
Indien u niet goed weet welke toernooien geschikt zijn, kunt u hiervoor contact opnemen zodat we u hierin kunnen adviseren.
Vul hieronder uw gegevens in en vink de toernooien aan waaraan u wilt deelnemen.

Door de toernooien aan te vinken geeft u eenmalig toestemming aan Team Coolen om het inschrijfgeld van genoemde rekening te incasseren en om mogelijk foto’s te publiceren. Daarnaast geeft u eenmalig toestemming de naam van de judoka op de website van Team Coolen te mogen publiceren bij de weegtijden van het betreffende toernooi of een eventueel nieuwsbericht.
De incasso vindt periodiek plaats en wordt uitgevoerd door (Stichting Wedstrijdjudo) Team Coolen.
Wanneer wordt afgemeld voor een toernooi nadat de inschrijftermijn is verstreken, kan het inschrijfgeld niet worden gerestitueerd.

Indien u al eerder heeft ingeschreven voor een aantal toernooien dient u alleen nog in te schrijven voor de nieuwe toernooien.

Op de pagina waar de wedstrijdagenda staat kunt u alle toernooien zien die gepland staan voor de komende periode.
Vraag bij twijfel aan je trainer advies welk toernooi en/of niveau geschikt is.

Bovenaan de wedstrijdagenda kunt u deze indeling zien! www.teamcoolen.nl/wedstrijdagenda 

De leeftijdsklassen vanaf januari 2019:

U21 jaar: 2001 en eerder 
U18 jaar: 2002-2003-2004
U15 jaar: 2005-2006-2007
U12 jaar: 2008-2009
U10 jaar: 2010-2011
U8 jaar: 2012-2013
U6 jaar: 2014-2015

Toernooien voor de komende periode waarvoor u kunt inschrijven zijn:


Naam toernooi: Open clubkampioenschappen 2019

Plaats: Oisterwijk
Datum toernooi: zondag 26 mei 2019
Sluitingsdatum: 12 mei 2019
Niveau: alle niveau’s
JBN: nee
Kosten: gratis voor judoka’s van Team Coolen
Bijzonderheden: dames/ meisjes/ jongens/ heren geboren: 2016 t/m 2002
Wedstrijdsysteem: poulesysteem
Prijzen: alle deelnemers ontvangen een prijs

Naam toernooi: Deborah Gravestijn Classic 2020

Plaats: Rotterdam
Datum toernooi: Zaterdag 1 februari 2020
Sluitingsdatum: Zodra het vol zit. Dit is waarschijnlijk snel.
Niveau: C – D
JBN: Nee
Kosten: € 2,50
Bijzonderheden: Instaptoernooi voor meisjes van 4 t/m 12 jaar oud. Bij deelname krijgen alle meiden een roze band en een spetterende opkomst per club. Naderhand ontvangen alle deelnemers een prijs en een suikerspin.

Wedstrijdsysteem:
Poulesysteem
Prijzen: Alle deelnemers ontvangen een medaille en de winnaars ontvangen een roze Judopak van Matsuru uit handen van Deborah Gravestijn.


Hieronder kunt u het contactformulier invullen en de gewenste toernooien aanvinken.

Voornaam Judoka (verplicht):

Achternaam Judoka (verplicht):

Geslacht (verplicht)L< br />

E-mail (verplicht):

Geboortedatum (jjjj-mm-dd. LET OP. Dit is dus jaar, maand, dag):

Gewicht in hele kilo’s; alleen getal noteren (verplicht):

JBN Lidnummer (Indien niet van toepassing 0 invullen)

Band (verplicht):

Slip:

IBAN rekeningnummer (verplicht):

Uw bericht (Optioneel):

Vink hier de gewenste toernooien aan en geef daarmee toestemming voor eenmalige incasso van opgegeven rekeningnummer en mogelijke publicatie van foto’s. Ook geeft u dan eenmalig toestemming voor de publicatie van de naam van de judoka op de website van Team Coolen en eventuele nieuwsberichten. Bovenstaande bedragen gelden voor eenmalige automatische incasso. Indien bedragen worden gestorneerd, wordt per stornering een bedrag van € 2,50 storneringskosten in rekening gebracht:
Open clubkampioenschappen 2019Deborah Gravestijn Classic 2020

Neem de code hiernaast over om het formulier te verzenden:captcha

Hieronder kunt u zien wie er allemaal voor welke toernooien zijn ingeschreven. U dient de datum van het toernooi zelf in de agenda te noteren en op tijd te kijken wanneer u aanwezig dient te zijn. Indien de tijden bekend zijn waarop u op het toernooi aanwezig moet zijn, worden die HIER gepubliceerd. Wanneer u zojuist heeft ingeschreven, staat de inschrijving er niet meteen bij. U dient dan eerst de pagina te vernieuwen.

Hieronder vindt u de inschrijvingen die zijn gedaan vanaf 4 januari 2019

naam
achternaam
Toernooi
Dean
Daemen
Open clubkampioenschappen 2019
Lotte
Krook
Open clubkampioenschappen 2019
Bart
Krook
Open clubkampioenschappen 2019
Twan
Stielstra
Open clubkampioenschappen 2019
Thorben
Scholtens
Jonas
Dijcks
Open clubkampioenschappen 2019
Amir
Benmostefa
Open clubkampioenschappen 2019
Cas
Beers, van
Open clubkampioenschappen 2019
Tim
Vromans
Open clubkampioenschappen 2019
Mick
Van Woensel
Open clubkampioenschappen 2019
Mick
Van Woensel
Daan
Van der stelt
Open clubkampioenschappen 2019
Michiel
Schaap
Open clubkampioenschappen 2019
Gideon
Schaap
Open clubkampioenschappen 2019
Max
Van den Dries
Open clubkampioenschappen 2019
Mats
Brouwer
Open clubkampioenschappen 2019
Felix
Leenders
Open clubkampioenschappen 2019
Abel
Leenders
Open clubkampioenschappen 2019
Lyam
Van Buren
Open clubkampioenschappen 2019
Joost
Van biljouw
Open clubkampioenschappen 2019
Samina
V boxtel
Open clubkampioenschappen 2019
Hidde
Heijmans
Open clubkampioenschappen 2019
Hidde
Heijmans
Open clubkampioenschappen 2019
Arjen
Goossens
Open clubkampioenschappen 2019
Kamiel
Goossens
Open clubkampioenschappen 2019
Boaz
Marks
Open clubkampioenschappen 2019
Odin
Marks
Open clubkampioenschappen 2019
Jayh Kintaro
Pinas
Open clubkampioenschappen 2019
Bart
Jacobse
Open clubkampioenschappen 2019
Noisang
van Dijk
Open clubkampioenschappen 2019
julie
van Assouw
Open clubkampioenschappen 2019
san
van Assouw
Paastoernooi JBN Gilze 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Rein
van Assouw
Paastoernooi JBN Gilze 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Silke
Lanser
8ste prijs der Noorderkempen 2019, Open clubkampioenschappen 2019
David
Eijkemans
Clinic Hildie Instaptoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Sam
Houwing
Open Kent 2019
Emiel
van den Meijdenberg
Open clubkampioenschappen 2019
Pepijn
van den Meijdenberg
Open clubkampioenschappen 2019
Tobias
van den Meijdenberg
Open clubkampioenschappen 2019
Sarah
van Woensel
Open Kent 2019
Frank
van Woensel
Open Kent 2019
Ties
van Woensel
Open Kent 2019
Amel
Sayed
JBN ZN Paastoernooi 2019
Beau
Van Tuyl
Open clubkampioenschappen 2019
Maxime
Bruggenwert
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Thijs
Verhoeven
Open clubkampioenschappen 2019
Yente
Roozen
Open Kent 2019
Otis
Van Hesy
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Kiki
van Woensel
Open clubkampioenschappen 2019
Ties
van Woensel
Open clubkampioenschappen 2019
Jenthe
Baaijens
Open clubkampioenschappen 2019
Maurice
Wannee
Open Kent 2019
Tim
Wannee
Open Kent 2019
Robin
Engel
JBN ZN Paastoernooi 2019
Kiki
Puts
Open Kent 2019
Ole
Hoosemans
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Jayvaro
Raaijmakers
Open clubkampioenschappen 2019
Karin
Falkenburg
Open Kent 2019
Ida
Hollander
Open Kent 2019
Sten
Struijcken
Open clubkampioenschappen 2019
Shane
De Bresser
Open clubkampioenschappen 2019
Suus
Veltrop
Open clubkampioenschappen 2019
Teun
Noordenbos
Open clubkampioenschappen 2019
Jasmijn
Groenland
Open clubkampioenschappen 2019
Noisang
van Dijk
Open clubkampioenschappen 2019
Jens
Van Houtum
Open clubkampioenschappen 2019
Amel
Sayed
Open clubkampioenschappen 2019
Sara
Casita
Open clubkampioenschappen 2019, Deborah Gravestijn Classic 2020
Rien
Spijkers
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Sander
Krook
Open Kent 2019
Kane
Lodewijks
JBN ZN Paastoernooi 2019, Berlicum Open 2019
Mart
van Gemert
Berlicum Open 2019
Arjen
Goossens
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Kamiel
Goossens
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Daan
Gomersall
JBN ZN Paastoernooi 2019
Daan
Gomersall
Open clubkampioenschappen 2019
yente
Roozen
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Luc
Vogten
8ste prijs der Noorderkempen 2019
Cas
van den Meerendonk
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Floor
van den Meerendonk
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Sjors
van Kesteren
JBN ZN Paastoernooi 2019
Anne-Melijn
Hop
JBN ZN Paastoernooi 2019, Open clubkampioenschappen 2019
Mike
De laat
Open clubkampioenschappen 2019
Luuk
Alberts
Open clubkampioenschappen 2019
Puck
Coehorst
Open clubkampioenschappen 2019
Lucas
van Dinther
Open clubkampioenschappen 2019
Tim
Wannee
Open clubkampioenschappen 2019
Jayh Kintaro
Pinas
HilDie toernooi Diessen 2019
Max
Brands
HilDie toernooi Diessen 2019
Minou
Manders
30ste lente toernooi Wehl 2019, Berlicum Open 2019
Timme
Libregts
HilDie toernooi Diessen 2019
Bart
Krook
HilDie toernooi Diessen 2019
Lotte
Krook
HilDie toernooi Diessen 2019
Cas
Bolijn
8ste prijs der Noorderkempen 2019, 30ste lente toernooi Wehl 2019, Berlicum Open 2019
Danee
Bolijn
8ste prijs der Noorderkempen 2019, 30ste lente toernooi Wehl 2019, Berlicum Open 2019
Julie
van assouw
Deborah Gravestijn Classic 2020
Lima
Gimenez
Deborah Gravestijn Classic 2020
Jaïd
Cornelia
30ste lente toernooi Wehl 2019, Berlicum Open 2019
Mats
PEERBOOMS
HilDie toernooi Diessen 2019, Berlicum Open 2019
Daan
Gomersall
8ste prijs der Noorderkempen 2019, Berlicum Open 2019
Siebe
Faas
Berlicum Open 2019
Joep
Staal
30ste lente toernooi Wehl 2019, Berlicum Open 2019
Jari
van Beerendonk
HilDie toernooi Diessen 2019
Raúl
Dios Michels
HilDie toernooi Diessen 2019
Jari
Wollrabe
30ste lente toernooi Wehl 2019
Loki
Sangiao Schreuders
8ste prijs der Noorderkempen 2019
Simon
van Geffen
8ste prijs der Noorderkempen 2019
Yente
Roozen
Berlicum Open 2019
Jens
Van Houtum
HilDie toernooi Diessen 2019
Senne
Buwalda
Berlicum Open 2019
Jilis
Schaap
30ste lente toernooi Wehl 2019
Sofie
Verbeek
Deborah Gravestijn Classic 2020
Ties
van Woensel
Friese Masters 2019, 8ste prijs der Noorderkempen 2019
Ida
Hollander
8ste prijs der Noorderkempen 2019
Amel
Sayed
Deborah Gravestijn Classic 2020
Siem
van Kempen
Berlicum Open 2019
Bart
Jacobse
HilDie toernooi Diessen 2019
Jelle
Verschoor
30ste lente toernooi Wehl 2019, Berlicum Open 2019
Kiki
Van Woensel
Deborah Gravestijn Classic 2020
Anne-Melijn
Hop
HilDie toernooi Diessen 2019, Deborah Gravestijn Classic 2020
Sjors
Coolen
Deborah Gravestijn Classic 2020
Puck
Coehorst
Deborah Gravestijn Classic 2020
Floor
van den Meerendonk
Deborah Gravestijn Classic 2020
Noor
Laghzaoui
Deborah Gravestijn Classic 2020
Jasmijn
Groenland
Deborah Gravestijn Classic 2020
Annabel
Schinck
Deborah Gravestijn Classic 2020
Ida
Hollander
HilDie toernooi Diessen 2019, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13 2019
Casper
van Dooren
Ontmoeting Herenthout 2019, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13 2019, Berlicum Open 2019
Florine
van Dooren
Ontmoeting Herenthout 2019, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13 2019, Berlicum Open 2019
Isis
Van beek
HilDie toernooi Diessen 2019
Jasmijn
Groenland
HilDie toernooi Diessen 2019
Beau
Van Tuyl
HilDie toernooi Diessen 2019
IJsbrand
Kloover
30ste lente toernooi Wehl 2019
luc
vogten
30ste lente toernooi Wehl 2019
Floor
van den Meerendonk
11e Judo toernooi Geldrop 2019
Mathijs
van Eck
11e Judo toernooi Geldrop 2019, Berlicum Open 2019
HUUB
DOMS
HilDie toernooi Diessen 2019
LINO
DOMS
11e Judo toernooi Geldrop 2019, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13 2019, Berlicum Open 2019
Jilis
Schaap
11e Judo toernooi Geldrop 2019
Rein
van Assouw
Berlicum Open 2019
san
van assouw
11e Judo toernooi Geldrop 2019, Berlicum Open 2019
Jayvaro
Raaijmakers
HilDie toernooi Diessen 2019
Jonas
Dijcks
HilDie toernooi Diessen 2019
Sasha
Broeken
HilDie toernooi Diessen 2019
Sjors
van Kesteren
HilDie toernooi Diessen 2019
Jilis
Schaap
Berlicum Open 2019
Maxime
Bruggenwert
Berlicum Open 2019
Ravi
Colen
HilDie toernooi Diessen 2019
Kamiel
Goossens
11e Judo toernooi Geldrop 2019, 30ste lente toernooi Wehl 2019, Berlicum Open 2019
Arjen
Goossens
HilDie toernooi Diessen 2019
Kamiel
Goossens
HilDie toernooi Diessen 2019
Bram
Pulskens
11e Judo toernooi Geldrop 2019, Soeverein judo Cup Lommel U15, U18 en senioren 2019, Internationaal Kaizen toernooi 2019, Kaizen toernooi trainingsstage 2019
Simon
van Geffen
11e Judo toernooi Geldrop 2019, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13 2019, 30ste lente toernooi Wehl 2019, Berlicum Open 2019
Puck
Coehorst
11e Judo toernooi Geldrop 2019
Kiki
van Woensel
HilDie toernooi Diessen 2019
Ties
van Woensel
HilDie toernooi Diessen 2019
Mats
Bergman
HilDie toernooi Diessen
Thorgal
Sangiao Schreuders
11e Judo toernooi Geldrop, 30ste lente toernooi Wehl, Berlicum Open
Loki
Sangiao Schreuders
11e Judo toernooi Geldrop, 30ste lente toernooi Wehl, Berlicum Open
Tim
Wannée
30ste lente toernooi Wehl, Berlicum Open
Stan
van Riel
30ste lente toernooi Wehl, Berlicum Open
Wilco
Robben
11e Judo toernooi Geldrop, Soeverein judo Cup Lommel U15, U18 en senioren, 30ste lente toernooi Wehl, Berlicum Open
Ties
Van Woensel
30ste lente toernooi Wehl, Berlicum Open
Tim
Santegoets
HilDie toernooi Diessen
Siem
van Kempen
Open West Brabantse kampioenschappen, 11e Judo toernooi Geldrop
Jaïd
Cornelia
11e Judo toernooi Geldrop
san
van assouw
Open West Brabantse kampioenschappen, HilDie toernooi Diessen
Mart
van Gemert
Soeverein judo Cup Lommel U15, U18 en senioren
Loki
Sangiao Schreuders
Ontmoeting Herenthout, Open West Brabantse kampioenschappen
Thorgal
Sangiao Schreuders
Ontmoeting Herenthout, Open West Brabantse kampioenschappen
Silke
Lanser
Open West Brabantse kampioenschappen, HilDie toernooi Diessen
Cas
Bolijn
11e Judo toernooi Geldrop
Danee
Bolijn
Ontmoeting Herenthout, Open West Brabantse kampioenschappen, 11e Judo toernooi Geldrop, Soeverein judo Cup Lommel U15, U18 en senioren
Cas
Bolijn
Ontmoeting Herenthout, Open West Brabantse kampioenschappen, JBN ZN DK -15, Soeverein judo Cup Lommel U15, U18 en senioren, Internationaal Kaizen toernooi, internationaal judo toernooi Venray
Rien
Spijkers
HilDie toernooi Diessen
Maxime
Bruggenwert
11e Judo toernooi Geldrop
Joost
Van Biljouw
HilDie toernooi Diessen
Lyam
Van Buren
HilDie toernooi Diessen
Levi
van Iersel
HilDie toernooi Diessen
Loki
Sangiao Schreuders
Open West Brabantse kampioenschappen, 11e Judo toernooi Geldrop, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13
Thorgal
Sangiao Schreuders
Open West Brabantse kampioenschappen, 11e Judo toernooi Geldrop
Puck
Coehorst
Open West Brabantse kampioenschappen
Twan
Stielstra
HilDie toernooi Diessen
Pepijn
van den Meijdenberg
11e Judo toernooi Geldrop
Jilis
Schaap
Open West Brabantse kampioenschappen
Kiki
Van Woensel
11e Judo toernooi Geldrop
Ties
Van
11e Judo toernooi Geldrop
Luuk
Alberts
HilDie toernooi Diessen
Mart
van Gemert
11e Judo toernooi Geldrop
Siebe
Faas
JBN ZN DK -15, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13
Sten
Struijcken
HilDie toernooi Diessen
Luc
Vogten
JBN ZN DK -15, 11e Judo toernooi Geldrop
Shane
De Bresser
HilDie toernooi Diessen
Stijn
Spierings
HilDie toernooi Diessen
Lars
Spierings
HilDie toernooi Diessen
Jelle
Verschoor
JBN ZN DK -15, 11e Judo toernooi Geldrop
Emiel
van den Meijdenberg
11e Judo toernooi Geldrop
Jaïd
Cornelia
Open West Brabantse kampioenschappen
Noisang
van Dijk
HilDie toernooi Diessen
Bram
Pulskens
Soeverein judo Cup Lommel U15, U18 en senioren
Stan
van Riel
JBN ZN DK -15
Stan
van Riel
11e Judo toernooi Geldrop
Stan
van Riel
11e Judo toernooi Geldrop
Tim
Wannee
11e Judo toernooi Geldrop, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13
Joep
Oomens
11e Judo toernooi Geldrop
Joep
Oomens
JBN ZN DK -18, Open West Brabantse kampioenschappen
Ties
van Woensel
Open West Brabantse kampioenschappen, 11e Judo toernooi Geldrop, Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13, Internationaal Kaizen toernooi, Kaizen toernooi trainingsstage, internationaal judo toernooi Venray
Joep
Staal
Open West Brabantse kampioenschappen
Reinout
Kloover
Soeverein judo Cup Lommel U11 en U13
IJsbrand
Kloover
11e Judo toernooi Geldrop
Mano
Vanblarcum
11e Judo toernooi Geldrop

Hieronder vindt u de inschrijvingen die zijn gedaan t/m 4 januari 2019

naam
achternaam
Toernooi
IJsbrand
Kloover
Open Westbrabantse Kampioenschappen, Internationaal Kaizen toernooi, internationaal judo toernooi Venray
Wilco
Robben
Open Westbrabantse Kampioenschappen
Tim
Wannee
Open Westbrabantse Kampioenschappen, Internationaal Kaizen toernooi, internationaal judo toernooi Venray
Danee
Bilijn
JBN ZN DK -18
Cas
Bolijn
JBN ZN DK -15, Open Westbrabantse Kampioenschappen, Internationaal Kaizen toernooi, internationaal judo toernooi Venray
Simon
van Geffen
Internationaal Kaizen toernooi, internationaal judo toernooi Venray
Stan
van Riel
Kiki
Van woensel
Open Westbrabantse Kampioenschappen
Ties
Van Woensel
Open Westbrabantse Kampioenschappen, Internationaal Kaizen toernooi, Kaizen toernooi trainingsstage, internationaal judo toernooi Venray
Wilco
Robben
Internationaal Kaizen toernooi, internationaal judo toernooi Venray
Stan
van Riel
Internationaal Kaizen toernooi, internationaal judo toernooi Venray
Casper
van Dooren
internationaal judo toernooi Venray
Bram
Pulskens
Internationaal Kaizen toernooi, internationaal judo toernooi Venray
Bram
Pulskens
Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -18
Ole
Hoosemans
HilDie toernooi Diessen
Maaike
de Bresser
Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -18, HilDie toernooi Diessen
,maaike
de bresser
Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -18, HilDie toernooi Diessen
Timme
Libregts
HilDie toernooi Diessen
Cas
van den Meerendonk
HilDie toernooi Diessen
Floor
van den Meerendonk
HilDie toernooi Diessen
Ivar
Ketelaars
HilDie toernooi Diessen
Joep
Staal
Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -18
Luisa
van Bommel
Deborah Gravenstein Classic
Robin
Engel
Kruikentoernooi
Anne-Melijn
Hop
HilDie toernooi Diessen
Puck
Coehorst
HilDie toernooi Diessen
San
van Assouw
Kruikentoernooi
Rein
van Assouw
Kruikentoernooi
Cas
Bolijn
Trainingsstage Bushi Arnhem, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -15
Danee
Bolijn
Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -18
Stan
van Riel
Trainingsstage Bushi Arnhem, JBN ZN DK -15
Kane
Lodewijks
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, HilDie toernooi Diessen
Kane
Lodewijks
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi, HilDie toernooi Diessen
Siem
Van Campen
Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Neeltje
Van Woensel
Deborah Gravenstein Classic
Aniek
Hendriks
Deborah Gravenstein Classic
Jaïd
Cornelia
JBN ZN DK -18
Sofie
Verbeek
Deborah Gravenstein Classic
Fenna
Feenstra
Deborah Gravenstein Classic
Emma
Pollaert
Deborah Gravenstein Classic
Dora
Groeneweg
Deborah Gravenstein Classic
Sjors
Coolen
Deborah Gravenstein Classic
Ole
Hoosemans
Sprokkeltoernooi
Noor
Laghzaoui
Deborah Gravenstein Classic, Kruikentoernooi
Noor
Laghzaoui
Wilco
Robben
Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -18
Loki
Sangiao Schreuders
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Thorgal
Sangiao Schreuders
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, JBN ZN DK -15
Simon
van Geffen
JBN ZN DK -15
Casper
van Dooren
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Sprokkeltoernooi
Florine
van Dooren
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -15
Silke
Lanser
JBN ZN DK -15
Siem
van Kempen
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Siebe
Faas
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, JBN ZN DK -15
Ida
Hollander
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, JBN ZN DK -15
Daan
Gomersall
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Sprokkeltoernooi
Fleur
Hooijmaijers
Deborah Gravenstein Classic
Kiki
Puts
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -18
Huub
Doms
Kruikentoernooi
Lino
Doms
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -15
Veronique
Schalke
Deborah Gravenstein Classic
Olivier
Schellart
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Karlijn
Visser
Deborah Gravenstein Classic, Kruikentoernooi
Reinout
Kloover
JBN ZN DK -15
Floor
van den Meerendonk
Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Yente
Roozen
Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -15
Luuk
Alberts
Kruikentoernooi
Mart
van Gemert
Sprokkeltoernooi, JBN ZN DK -15
Wiebe
Visser
Kruikentoernooi
Kamiel
Goossens
Arjen
Goossens
Jilis
Schaap
11e Sportschool Goederaad judo toernooi
Anne-Melijn
Hop
Deborah Gravenstein Classic, Kruikentoernooi
Joost
Van Biljouw
10+30 toernooi, Kruikentoernooi
Yoran
Mulder
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi
Siem
van Kempen
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Jilis
Schaap
Kruikentoernooi, JBN ZN DK -15
Maxime
Bruggenwert
Kruikentoernooi
IJsbrand
Kloover
JBN ZN DK -15
Yoran
Mulder
10+30 toernooi
Maxime
Bruggenwert
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi
Amel
Sayed
Deborah Gravenstein Classic
Jasmijn
Groenland
Deborah Gravenstein Classic
Minou
Manders
10+30 toernooi
IJsbrand
Kloover
Trainingsstage Bushi Arnhem, Sprokkeltoernooi
Lotte
Krook
Deborah Gravenstein Classic
Simon
van Geffen
10+30 toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Sprokkeltoernooi
Jelle
Verschoor
10+30 toernooi, Sprokkeltoernooi
Jaïd
Cornelia
11e Sportschool Goederaad judo toernooi
Cas
Bolijn
Trainingsstage Bushi Arnhem
Danee
Bolijn
Trainingsstage Bushi Arnhem, 10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Luc
Vogten
Sprokkeltoernooi
Wilco
Robben
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, Sprokkeltoernooi
Jari
van Beerendonk
Kamiel
Goossens
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Arjen
Goossens
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Karlijn
Visser
Sinterklaas toernooi
Wiebe
Visser
Sinterklaas toernooi
mats
michels
Sinterklaas toernooi
Mats
Michels
Sinterklaas toernooi
Jayh Kintaro
Pinas
Sinterklaas toernooi
Tijn
van ’t Hullenaar
Sinterklaas toernooi
Mathijs
van Eck
11e Sportschool Goederaad judo toernooi, Kruikentoernooi
Cas
Bolijn
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Felix
Leenders
Sinterklaas toernooi
Felix
Leenders
Abel
Leenders
Sinterklaas toernooi
Saman
Khazni
Sinterklaas toernooi
Ivar
Ketelaars
Sinterklaas toernooi
Fender
van Os
Sinterklaas toernooi
Ayoub Yuba
Barkane
Sinterklaas toernooi
Joep
Schoonenberg
Sinterklaas toernooi
Fabian
Wijting
Sinterklaas toernooi
Puck
Coehorst
Sprokkeltoernooi
Lisa
Leijten
Sinterklaas toernooi
Olivier
Schellart
11e Sportschool Goederaad judo toernooi
Tim
Wannee
Kruikentoernooi, Sprokkeltoernooi
Wilco
Robben
Trainingsstage Bushi Arnhem
Noisang
van Dijk
Sinterklaas toernooi
Pim
Hulsbosch
Sinterklaas toernooi
Ralph
Stoffels
Sinterklaas toernooi
Jayvaro
Raaijmakers
Sinterklaas toernooi
Guusje
Van de Wiel
Sinterklaas toernooi
Mijntje
van Homelen
Sinterklaas toernooi
Floor
van den Meerendonk
Deborah Gravenstein Classic
Mats
Bergman
Sinterklaas toernooi
Hylke
de Rouw
Sinterklaas toernooi
Wisse
de Rouw
Sinterklaas toernooi
Jip
de Brouwer
Sinterklaas toernooi
Floor
van den Meerendonk
Deborah Gravenstein Classic
Mats
Graat
Sinterklaas toernooi
Bram
Looijmans
Sinterklaas toernooi
Puck
Coehorst
Deborah Gravenstein Classic
Silke
Lanser
10+30 toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Deborah Gravenstein Classic
Otis
Van Hest
Sinterklaas toernooi
Reinout
Kloover
11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Duuk
Verhulst
Sinterklaas toernooi
Fedde
Mels
Sinterklaas toernooi
Teun
Mels
Sinterklaas toernooi
Tunahan
Poloha
Sinterklaas toernooi
Maxime
Bruggenwert
10+30 toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Jochem
Franken
Sinterklaas toernooi
Kiki
van Woensel
Sinterklaas toernooi, 10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek, Deborah Gravenstein Classic
Mick
van Woensel
Sinterklaas toernooi
Ties
van Woensel
Sinterklaas toernooi, 10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Mart
van Gemert
10+30 toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Siem
Van Campen
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Floor
van den Meerendonk
Eindejaarstoernooi Oss, Deborah Gravenstein Classic
Puck
Coehorst
32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Jason
Delahunty
Sinterklaas toernooi
Mats
Peerbooms
Eindejaarstoernooi Oss, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Dex
Van de Wiel
Sinterklaas toernooi
Luciano
Kienhuis
Sinterklaas toernooi
rens
dekkers
Sinterklaas toernooi
Micah
Joosen
Eindejaarstoernooi Oss
Luca
Joosen
Eindejaarstoernooi Oss
Luca
Joosen
Sinterklaas toernooi
Micah
Joosen
Sinterklaas toernooi
Joris
Vloemans
Sinterklaas toernooi
Jesper
van den Breekel
Sinterklaas toernooi
Pim
Heesbeen
Sinterklaas toernooi
Tom
Bertens
Sinterklaas toernooi
Jarno
Lutz
Sinterklaas toernooi
Beau
Van Tuyl
Sinterklaas toernooi
Beau
Van Tuyl
Sinterklaas toernooi
Mikay
Klercq
Sinterklaas toernooi
Lyam
van Buren
Sinterklaas toernooi
Amir
Benmostefa
Sinterklaas toernooi
Lucas
Scheffer
Sinterklaas toernooi
MiLan
van ingen
Sinterklaas toernooi
Ruben
van Ingen
Sinterklaas toernooi
James
Schlappi
Sinterklaas toernooi
Sepp
van Woensel
Sinterklaas toernooi
Neeltje
van Woensel
Sinterklaas toernooi
IJsbrand
Kloover
10+30 toernooi
Dalí
Werdekker
Sinterklaas toernooi
Mees
Bulham
Sinterklaas toernooi
Joep
Staal
11e Sportschool Goederaad judo toernooi
Jilis
Schaap
Eindejaarstoernooi Oss
Lars
Meesters
Sinterklaas toernooi
Mats
Peerbooms
Sinterklaas toernooi
Kiki
Puts
11e Sportschool Goederaad judo toernooi
Gideon
Schaap
Sinterklaas toernooi
Olivier
Schellart
Judo Cup Brabant 2018-2019, Sinterklaas toernooi, Eindejaarstoernooi Oss
Thijs
van Herk
Sinterklaas toernooi
Fenna
Feenstra
Sinterklaas toernooi
Jelte
Brok
Sinterklaas toernooi
kane
lodewijks
Sinterklaas toernooi
senna
lodewijks
Sinterklaas toernooi
Olmer
van Midde
Sinterklaas toernooi
Shane
De Bresser
Sinterklaas toernooi
Luca
Frencken
Sinterklaas toernooi
Abel
Frencken
Sinterklaas toernooi
Yavuz Selim
Arslan
Sinterklaas toernooi
tim
Wannee
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi, 32ste Breedtesporttoernooi Groesbeek
Ravi
Colen
Sinterklaas toernooi
Ravi
Colen
10+30 toernooi
Ravi
Colen
luc
Vogten
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi
Wilco
Robben
10+30 toernooi, 11e Sportschool Goederaad judo toernooi
Beau
Van Tuyl
Sinterklaas toernooi
Ellen de Groot
De Groot
Sinterklaas toernooi
Lyam
Van Buren
Sinterklaas toernooi
Emiel
Van den Meijdenberg
Sinterklaas toernooi
Faas
Van den berg
Sinterklaas toernooi
Magnus
Kools
Sinterklaas toernooi
Luuk
Alberts
Eindejaarstoernooi Oss
Veronique
Schalke
Eindejaarstoernooi Oss
Veronique
Schalke
Sinterklaas toernooi
Casper
van Dooren
Sinterklaas toernooi
Nourdin
Fellah kasmi
Sinterklaas toernooi
Fabian
Van de wiel
Sinterklaas toernooi
Stijn
Spierings
Sinterklaas toernooi
Lars
Spierings
Sinterklaas toernooi
Tiebe
Pasteuning
Sinterklaas toernooi
Mard
Schapendonk
Sinterklaas toernooi
Jayvaro
Raaijmakers
Sinterklaas toernooi
Tim
van Eyck
Sinterklaas toernooi
Stijn
Meijers
Sinterklaas toernooi
Twan
Stielstra
Sinterklaas toernooi
Aniek
Hendriks
Sinterklaas toernooi
Jens
Hendriks
Sinterklaas toernooi
Ivar
Schellekens
Sinterklaas toernooi
Ole
Hoosemans
Sinterklaas toernooi
Anouk
Verhoeven
Sinterklaas toernooi
Dora
Groeneweg
Sinterklaas toernooi
mathis
groeneweg
Sinterklaas toernooi
Jaïd
Cornelia
Frans Odijk judo toernooi
Loek
van Baardwijk
Sinterklaas toernooi
Sam
Puts
Sinterklaas toernooi
Lodewijk
Hamers
Sinterklaas toernooi
Simon
Van geffen
Frans Odijk judo toernooi
Luc
Vogten
Frans Odijk judo toernooi
Julie
van Assouw
Sinterklaas toernooi
rein
van assouw
Sinterklaas toernooi
Floor
Van Der lee
Sinterklaas toernooi
Levi
van Iersel
Sinterklaas toernooi
Mara
van Engelen
Sinterklaas toernooi
Faas
van der Zwan
Sinterklaas toernooi
Elgin
Van Rooij
Judo Cup Brabant 2018-2019, Sinterklaas toernooi
Cebrian
Beekers
Sinterklaas toernooi
Cas
Van Beers
Sinterklaas toernooi
Emma
Pollaert
Sinterklaas toernooi
Willem
Pollaert
Sinterklaas toernooi
Jonas
Dijcks
Sinterklaas toernooi
Sjors
Coolen
Sinterklaas toernooi
Abe
Coolen
Sinterklaas toernooi
Cas
Bolijn
Open Twents judo kampioenschap
Danee
Bolijn
Open Twents judo kampioenschap
Anne-Melijn
Hop
Sinterklaas toernooi
Fleur
Hooijmaijers
Sinterklaas toernooi
Colin
Copal
Sinterklaas toernooi
Jelle
Hamers
Sinterklaas toernooi
Thijs
Verhoeven
Sinterklaas toernooi
Sem
Rantanen
Sinterklaas toernooi
Sem
Rantanen
Sinterklaas toernooi
Joep
Schinck
Sinterklaas toernooi
Floor
van den Meerendonk
Sinterklaas toernooi
Cas
van den Meerendonk
Sinterklaas toernooi
Luc
Smits
Sinterklaas toernooi
Stan
van Riel
Open Twents judo kampioenschap
Timme
Libregts
Sinterklaas toernooi
Jan
Melis
Sinterklaas toernooi
thorben
Scholtens
Sinterklaas toernooi
Thorben
Scholtens
Mats
Brouwer
Sinterklaas toernooi
Fabian
Feuth
Sinterklaas toernooi
Olaf
Smits
Sinterklaas toernooi
Ilja
Nooij
Sinterklaas toernooi
Kamiel
Goossens
Judo Cup Brabant 2018-2019, Drie Linden toernooi, Sinterklaas toernooi, Eindejaarstoernooi Oss
Arjen
Goossens
Judo Cup Brabant 2018-2019
Arjen
Goossens
Drie Linden toernooi, Sinterklaas toernooi, Eindejaarstoernooi Oss
Siem
Smulders
Sinterklaas toernooi
Dorus Marinus
Smulders
Sinterklaas toernooi
Tess
de Brouwer
Sinterklaas toernooi
Thomas
Hornstra
Sinterklaas toernooi
Jasper
Hornstra
Sinterklaas toernooi
Busra
Deniz
Sinterklaas toernooi
Pim
Heesbeen
Sinterklaas toernooi
David
Eijkemans
Eindejaarstoernooi Oss
David
Eijkemans
Sinterklaas toernooi
Niek
Smulders
Sinterklaas toernooi
Feline
Vandenbulcke
Sinterklaas toernooi
Julius
Vandenbulcke
Sinterklaas toernooi
Thijmen
Vromans
Sinterklaas toernooi
Lotte
Krook
Sinterklaas toernooi, Eindejaarstoernooi Oss
Bart
Krook
Eindejaarstoernooi Oss
Veronique
Schalke
Max
Van den dries
Sinterklaas toernooi
Sebas
Van Weerden
Sinterklaas toernooi
Maxim
Jeunet
Sinterklaas toernooi
Luuk
Alberts
Sinterklaas toernooi
Rein
Van Liempd
Sinterklaas toernooi
Brent
Van beek
Sinterklaas toernooi
Jasmijn
Groenland
Sinterklaas toernooi
Siem
Van Campen
Drie Linden toernooi, Sinterklaas toernooi
Thomas
van Gerven
Sinterklaas toernooi
Michael-Jayden
Bruno
Sinterklaas toernooi
Quinn
Hendriks
Sinterklaas toernooi
Nick
Hendriks
Sinterklaas toernooi
Pepijn
Maas
Sinterklaas toernooi
Amel
Sayed
Sinterklaas toernooi
Puck
Coehorst
Drie Linden toernooi, Sinterklaas toernooi
Arjen
Goossens
Drie Linden toernooi, Sinterklaas toernooi, Eindejaarstoernooi Oss
Kamiel
Goossens
Drie Linden toernooi, Sinterklaas toernooi, Eindejaarstoernooi Oss
Thijs
van Herk
Instap toernooi Liempde, Sinterklaas toernooi
Sten
Struijcken
Sinterklaas toernooi
Daan
Gomersall
Drie Linden toernooi
Sjors
Bergman
Instap toernooi Liempde
Mats
Bergman
Instap toernooi Liempde
Kane
lodewijks
Eindejaarstoernooi Oss
kane
lodewijks
Open Bredase kampioenschappen
Wilco
Robben
Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi, Open Twents judo kampioenschap
Jilis
Schaap
Open Bredase kampioenschappen
Kane
Lodewijks
Judo Cup Brabant 2018-2019, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Ole
Hoosemans
Drie Linden toernooi
Luuk
Van den Anker
Instap toernooi Liempde
Fleur
Hooijmaijers
Judo Cup Brabant 2018-2019
Fenna
Feenstra
Judo Cup Brabant 2018-2019
Liam
de Laat
Judo Cup Brabant 2018-2019
Jens
Hendriks
Judo Cup Brabant 2018-2019
Joris
Vloemans
Judo Cup Brabant 2018-2019
Samina
Van boxtel
Judo Cup Brabant 2018-2019
Sofie
Verbeek
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Tiebe
Pasteuning
Judo Cup Brabant 2018-2019
Tijn
Van ’t Hullenaar
Judo Cup Brabant 2018-2019
Luisa
van Bommel
Judo Cup Brabant 2018-2019
Sjors
Bergman
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Pim
Hulsbosch
Judo Cup Brabant 2018-2019
Julius
Vandenbulcke
Judo Cup Brabant 2018-2019
Jan
Melis
Team Coolen Open Judo 2018
Joep
Oomens
Team Coolen Open Judo 2018, Klompentoernooi, Drie Linden toernooi, 7e Top judo toernooi Almere
Hylke
de Rouw
Judo Cup Brabant 2018-2019
Wisse
de Rouw
Judo Cup Brabant 2018-2019
Stijn
van Gestel
Team Coolen Open Judo 2018
IJsbrand
Kloover
Open Bredase kampioenschappen, 7e Top judo toernooi Almere
Pim
Hulsbosch
Team Coolen Open Judo 2018
Gijs
Hulsbosch
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jens
Hendriks
Team Coolen Open Judo 2018
Aniek
Hendriks
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Thijs
van Herk
Team Coolen Open Judo 2018
Tymo
Mohr
Judo Cup Brabant 2018-2019
sjors
Geerts
Team Coolen Open Judo 2018
Xander
Karafantis
Judo Cup Brabant 2018-2019
Fleur
Hooijmaijers
Team Coolen Open Judo 2018
Djazz
Mohr
Team Coolen Open Judo 2018
Tymo
mohr
Team Coolen Open Judo 2018
Jeremias Antonio
Thomasa
Team Coolen Open Judo 2018
Fabian
Feuth
Team Coolen Open Judo 2018
Siem
Smulders
Team Coolen Open Judo 2018
Dorus Marinus
Smulders
Team Coolen Open Judo 2018
Mikay
Klercq
Team Coolen Open Judo 2018
Jayh Kintaro
Pinas
Team Coolen Open Judo 2018
Joep
Schoonenberg
Judo Cup Brabant 2018-2019
Jip
Vissers
Judo Cup Brabant 2018-2019
Cas
Bolijn
Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, 7e Top judo toernooi Almere, Top judo toernooi Haarlemmermeer
Danée
Bolijn
Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, 7e Top judo toernooi Almere, Top judo toernooi Haarlemmermeer
sam
houwing
Team Coolen Open Judo 2018, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Jasmijn
Groenland
Judo Cup Brabant 2018-2019
Sebastiaan
Hannen
Team Coolen Open Judo 2018
Cas
Backx
Team Coolen Open Judo 2018
Floor
Van der Lee
Team Coolen Open Judo 2018
Tristan
Ketelaars
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Ivar
Ketelaars
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Yavuz Selim
Arslan
Judo Cup Brabant 2018-2019
Tim
Wannee
7e Top judo toernooi Almere
Abel
Frencken
Team Coolen Open Judo 2018
Sebas
Van Weerden
Team Coolen Open Judo 2018
Mathis
Groeneweg
Judo Cup Brabant 2018-2019
Dora
Groeneweg
Judo Cup Brabant 2018-2019
Anne-Melijn
Hop
Team Coolen Open Judo 2018
Sander
Van den Brekel
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Tiebe
Pasteuning
Team Coolen Open Judo 2018
Joep
Staal
Team Coolen Open Judo 2018
Jimmy Lucas
Roosen
Team Coolen Open Judo 2018
Jesper
van den Breekel
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Thijs
Verhoeven
Team Coolen Open Judo 2018
Twan
Stielstra
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Crijn
Van Keulen
Team Coolen Open Judo 2018
sam
puts
Judo Cup Brabant 2018-2019
Sam
Puts
Judo Cup Brabant 2018-2019
Rens
Wasseveld
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Bart
Jacobse
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Nick
Mateijsen
Team Coolen Open Judo 2018
Zeino
Van der graaf
Team Coolen Open Judo 2018
Zoran
Van der graaf
Team Coolen Open Judo 2018
Ayoub Yuba
Barkane
Team Coolen Open Judo 2018
Okke
Nijs
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Mees
Bulham
Judo Cup Brabant 2018-2019
NIek
Van der Steen
Judo Cup Brabant 2018-2019
Thorgal
Sangiao Schreuders
Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, 7e Top judo toernooi Almere, Frans Odijk judo toernooi
Loki
Sangiao Schreuders
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, 7e Top judo toernooi Almere, Frans Odijk judo toernooi
Bram
Looijmans
Team Coolen Open Judo 2018
Joep
Schinck
Judo Cup Brabant 2018-2019
Tygo
van Gorp
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Harun
Deniz
Judo Cup Brabant 2018-2019
Quinn
van Gorp
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jip
de Brouwer
Team Coolen Open Judo 2018
CarloEmanuel
Copra
Team Coolen Open Judo 2018
Jaïd
Cornelia
Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, 7e Top judo toernooi Almere
Silke
Lanser
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, 7e Top judo toernooi Almere
Simon
Heijkants
Judo Cup Brabant 2018-2019
Felix
Leenders
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Felix
Leenders
Abel
Leenders
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Joris
Vloemans
Team Coolen Open Judo 2018
James
Godschalk
Team Coolen Open Judo 2018
Dalí
Werdekker
Judo Cup Brabant 2018-2019
Luc
Vogten
7e Top judo toernooi Almere
Jilis
Schaap
7e Top judo toernooi Almere
Milan
Van Ingen
Judo Cup Brabant 2018-2019
Ruben
Van Ingen
Judo Cup Brabant 2018-2019
Rein
van assouw
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
san
van assouw
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Ida
Hollander
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, 7e Top judo toernooi Almere
Thijs
Coolen
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Thijs
Coolen
Judo Cup Brabant 2018-2019, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, 7e Top judo toernooi Almere, Frans Odijk judo toernooi
Ilja
Nooij
Team Coolen Open Judo 2018
Kiki
Van Woensel
7e Top judo toernooi Almere
Stan
van Riel
7e Top judo toernooi Almere
Jelle
Verschoor
7e Top judo toernooi Almere
Reinout
Kloover
7e Top judo toernooi Almere
Wilco
Robben
7e Top judo toernooi Almere
Joep
Staal
7e Top judo toernooi Almere
Loki
Sangiao Schreuders
7e Top judo toernooi Almere
Thorgal
Sangiao Schreuders
7e Top judo toernooi Almere
Ties
Van woensel
7e Top judo toernooi Almere
Jur
Pulskens
7e Top judo toernooi Almere
Gideon
Schaap
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Michiel
Schaap
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jilis
Schaap
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Drie Linden toernooi
Connor
Wood
Team Coolen Open Judo 2018
Magnus
Kools
Team Coolen Open Judo 2018
Tim
Wannée
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Olmer
van Midde
Team Coolen Open Judo 2018
Karlijn
Visser
Drie Linden toernooi
juliette
van de sanden
Team Coolen Open Judo 2018
Marlieke
Pijnenburg
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Thomas
Hornstra
Team Coolen Open Judo 2018
Jasper
Hornstra
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Amel
Sayed
Team Coolen Open Judo 2018
Sjors
van Kesteren
Judo Cup Brabant 2018-2019
Senne
Buwalda
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde
Willem
Pollaert
Judo Cup Brabant 2018-2019, District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Robin
Engel
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Yavuz Selim
Arslan
Team Coolen Open Judo 2018
Maxim
Jeunet
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Arjen
Goossens
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Instap toernooi Liempde
Kamiel
Goossens
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Instap toernooi Liempde
Lucas
van Dinther
Judo Cup Brabant 2018-2019
Noor
Laghzaoui
Judo Cup Brabant 2018-2019, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Drie Linden toernooi
Casper
van Dooren
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Florine
van Dooren
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
yente
Roozen
Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Lars
Meesters
Team Coolen Open Judo 2018
Jarno
Lutz
Team Coolen Open Judo 2018
Reinout
Kloover
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Top judo toernooi Haarlemmermeer
Colin
Copal
Judo Cup Brabant 2018-2019
Norik
Copal
Judo Cup Brabant 2018-2019
Liam
Smulders
Team Coolen Open Judo 2018
Loek
Van Baardwijk
Team Coolen Open Judo 2018
Rein
Van Liempd
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Instap toernooi Liempde
Ben
Bertens
Team Coolen Open Judo 2018
Finn
Colen
Judo Cup Brabant 2018-2019
Morris
van Geloven
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen
Simon
van Geffen
Top judo toernooi Haarlemmermeer
Simon
van Geffen
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Tim
Vromans
Team Coolen Open Judo 2018
Lisa
Leijten
Team Coolen Open Judo 2018
Huub
Doms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Lino
Doms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Emiel
van den Meijdenberg
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen
Pepijn
van den Meijdenberg
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen
Minou
Manders
Team Coolen Open Judo 2018
Siem
Van Campen
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen
Wiebe
Visser
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Karlijn
Visser
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde
kiki
puts
Open Bredase kampioenschappen, Frans Odijk judo toernooi
Jip
Slobbe
Judo Cup Brabant 2018-2019
Joost
Van Biljouw
Judo Cup Brabant 2018-2019
Joost
Van Biljouw
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Klompentoernooi, Instap toernooi Liempde
Charella
van der Minne
Team Coolen Open Judo 2018
Daan
Gomersall
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Milan
van Heel
Judo Cup Brabant 2018-2019
Koen
Katsman
Judo Cup Brabant 2018-2019
Joep
Staal
Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Stan
van Riel
Top judo toernooi Haarlemmermeer
Niek
Smulders
Judo Cup Brabant 2018-2019
Stijn
van de Sandt
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Lotte
Krook
Instap toernooi Liempde
Bart
Krook
Instap toernooi Liempde
James
Schlappi
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Finn
Colen
Team Coolen Open Judo 2018
Ole
Hoosemans
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Thiraphon
Hommen
Judo Cup Brabant 2018-2019
Siebe
Faas
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Top judo toernooi Haarlemmermeer
Lucas
van Dinther
Team Coolen Open Judo 2018
Finn
Colen
Ravi
Colen
Team Coolen Open Judo 2018
Ravi
Colen
Team Coolen Open Judo 2018
Ravi
Colen
Judo Cup Brabant 2018-2019
Siem
van Kempen
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Floor
van den Meerendonk
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Instap toernooi Liempde, Drie Linden toernooi
Teun
Noordenbos
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Emmy
Rovers
District Kampioenschappen mini’s en pupillen
Luca
Frencken
Judo Cup Brabant 2018-2019
Luca
Frencken
Team Coolen Open Judo 2018
Lise
van Gerven
Team Coolen Open Judo 2018
Thomas
van Gerven
Team Coolen Open Judo 2018
Sander
van Vugt
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Teun
Mels
Team Coolen Open Judo 2018
Maaike
de Bresser
Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde
Fender
van Os
Team Coolen Open Judo 2018
Mike
Van den hoven
Team Coolen Open Judo 2018
Floris
van der Lee
Team Coolen Open Judo 2018
Jip
Vissers
Team Coolen Open Judo 2018
Jorrit
van Roemburg
Team Coolen Open Judo 2018
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
mats
Peerbooms
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Daan
Peerbooms
Team Coolen Open Judo 2018, District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, Top judo toernooi Haarlemmermeer
Jelle
Verschoor
District Kampioenschappen mini’s en pupillen, Klompentoernooi, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Luc
Vogten
Open Bredase kampioenschappen, Frans Odijk judo toernooi
Luuk
Pennings
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Lotte
Krook
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Bart
Krook
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Harun
Deniz
Team Coolen Open Judo 2018
Harun
Deniz
Team Coolen Open Judo 2018
Selamet
Deniz
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Busra
Deniz
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jens
van Houtum
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde
Cas
van den Meerendonk
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde
Floor
van den Meerendonk
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Instap toernooi Liempde, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Noud
Raaijmakers
Team Coolen Open Judo 2018
Hessel
Faas
Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Siebe
Faas
Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Mila
Willemsen
Judo Cup Brabant 2018-2019, Instap toernooi Liempde
Cas
van Beers
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Stijn
Copal
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Fabian
Van de Wiel
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Mart
van Gemert
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Stan
van Riel
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Cas
Bolijn
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Danée
Bolijn
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Reqin
Van assouw
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
San
Van assouw
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Casper
van Dooren
Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Florine
van Dooren
Amerhal judotoernooi, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Kiki
va
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen
Ties
van Woensel
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Loki
Sangiao Schreuders
Amerhal judotoernooi, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Thorgal
Sangiao Schreuders
Amerhal judotoernooi, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Ida
Hollander
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi, Frans Odijk judo toernooi
Simon
van Geffen
Team Coolen Open Judo 2018, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, 6e Adidas- Internationaal Residentie judo toernooi
Siem
van Kempen
Amerhal judotoernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018, Klompentoernooi, Open Bredase kampioenschappen, Drie Linden toernooi
Hessel
Faas
Amerhal judotoernooi, Klompentoernooi
Siebe
Faas
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap, Klompentoernooi
Jaïd
Cornelia
Amerhal judotoernooi
Luca
Vanblarcum
Judo Cup Brabant 2018-2019
Amel
Sayed
Judo Cup Brabant 2018-2019
Tim
Wannee
Amerhal judotoernooi
Maxime
Bruggenwert
Team Coolen Open Judo 2018
Benjamin
Maas
Team Coolen Open Judo 2018
rien
Spijkers
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jasmijn
Groenland
Team Coolen Open Judo 2018
Tom
Groenland
Team Coolen Open Judo 2018
Max
Hartman
Team Coolen Open Judo 2018
Reinout
Kloover
Amerhal judotoernooi, Klompentoernooi
Jules
Hannen
Team Coolen Open Judo 2018
Jelle
Verschoor
Klompentoernooi
Ben
Van Beek
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Ilja
Nooij
Team Coolen Open Judo 2018
Emiel
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Pepijn
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Tobias
van den Meijdenberg
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Timme
Libregt
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Mard
Schapendonk
Team Coolen Open Judo 2018
Cebrian
Beekers
Judo Cup Brabant 2018-2019
Koen
Schreuder
Team Coolen Open Judo 2018
Stijn
Spierings
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Lars
Spierings
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Raúl
Dios Michels
Judo Cup Brabant 2018-2019
Janne
Haans
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
senna
lodewijks
Team Coolen Open Judo 2018
kane
lodewijks
Team Coolen Open Judo 2018
kane
lodewijks
Judo Cup Brabant 2018-2019
Emmy
Rovers
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Luc
Vogten
Amerhal judotoernooi
Luuk
Rombout
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Merlijn
van Berkel
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Sjors
Bergman
Team Coolen Open Judo 2018
Stan
van Riel
Amerhal judotoernooi, Open Nijmeegs Kampioenschap
Jelle
Verschoor
Amerhal judotoernooi, Team Coolen Open Judo 2018, Open Nijmeegs Kampioenschap
Bart
Jacobse
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Max
Van den Dries
Team Coolen Open Judo 2018
Arjen
Goossens
Judo Cup Brabant 2018-2019
Kamiel
Goossens
Judo Cup Brabant 2018-2019
Maaike
de Bresser
Judo Cup Brabant 2018-2019
Daan
Gomersall
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Tim
Wannee
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Maxime
Bruggenwert
Judo Cup Brabant 2018-2019
Samina
Van boxtel
Team Coolen Open Judo 2018
Liam
Smulders
Team Coolen Open Judo 2018
Tim
Santegoets
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Ida
Hollander
Bushi Open judo toernooi
Casper
van Dooren
Bushi Open judo toernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Reinout
Kloover
Bushi Open judo toernooi
Florine
van Dooren
Bushi Open judo toernooi, Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Minou
Manders
Bushi Open judo toernooi, Team Coolen Open Judo 2018
Jinthe
Engelen
Team Coolen Open Judo 2018
Ben
Bertens
Team Coolen Open Judo 2018
Wilco
Robben
Bushi Open judo toernooi
Cas
Bolijn
Bushi Open judo toernooi
Danee
Bolijn
Bushi Open judo toernooi
Luuk
Rombout
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Stan
van Riel
Bushi Open judo toernooi
Brent
van beek
Judo Cup Brabant 2018-2019
David
Eijkemans
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Loki
Sangiao Schreuders
Bushi Open judo toernooi
Thorgal
Sangiao Schreuders
Bushi Open judo toernooi
yente
roozen
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Beau
van Tuyl
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Puck
Coehorst
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Tim
Van eyck
Team Coolen Open Judo 2018
Nourdin
Fellah Kasmi
Team Coolen Open Judo 2018
Thorben
Scholtens
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jens
van Houtum
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Ilja
Goossen
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Luuk
Alberts
Judo Cup Brabant 2018-2019, Team Coolen Open Judo 2018
Jaïd
Cornelia
Bushi Open judo toernooi, Team Coolen Open Judo 2018
Abe
Coolen
Team Coolen Open Judo 2018
Sjors
Coolen
Team Coolen Open Judo 2018