Examen Judo Oisterwijk

Op deze pagina kunt u aanmelden voor de nieuwe Judo graduatie in Oisterwijk. Dit is alleen mogelijk wanneer met goed gevolg ook is deelgenomen aan het technisch examen. Het technisch examen vindt plaats tijdens de normale training. Hier wordt gekeken of  men alle technieken voldoende beheerst voor de volgende graduatie. Na het technisch examen krijgt men een briefje waarop staat welke graduatie iemand heeft verdiend. Men dient zich vervolgens aan te melden zodat voor iedereen een diploma en band/slip kan worden gemaakt/meegenomen.

Door het contactformulier hieronder in te vullen kunt u aanmelden voor het examen. U kunt zelf een moment voor het examen kiezen. Noteer de datum direct in uw agenda, zodat u en uw kind(eren) aanwezig zijn op het door u aangegeven tijdstip.
Deelname aan het het examen is GRATIS wanneer men aanmeldt voor 3 december 2018. Na deze datum wordt per aanmelding en/of wijziging een bedrag van € 5,- in rekening gebracht.

HET IS NIET MEER MOGELIJK OM AAN TE MELDEN.

Hieronder kunt u zien wie er allemaal zijn aangemeld voor het examen. Om zojuist ingevoerde gegevens hieronder te zien, dient u deze pagina eerst te vernieuwen.

De volgende Judoka’s zijn reeds aangemeld voor het examen:

Naam
Datum
Quinn van Gorp
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Tygo van Gorp
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Abel Leenders
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Felix Leenders
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Duuk Verhulst
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Milan van Ingen
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Ruben van Ingen
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Morris van Geloven
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Luisa van Bommel
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Fleur Hooijmaijers
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Jelle Verschoor
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Daan Verschoor
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Jimmy Lucas Roosen
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Daan Verschoor
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Jelle Verschoor
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Jelle Verschoor
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Tomas Kriekaard
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Carmen Kriekaard
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Tomas Kriekaard
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
mathis groeneweg
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
dora groeneweg
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Casper van Dooren
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Florine van Dooren
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Luuk van den Anker
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Finn Colen
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Ravi Colen
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Stijn Meijers
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Sjors Verkooijen
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Maaike de breser
Maandag 17 december om 19.00 uur (13 jaar en ouder)
Tim Wannée
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Luke Huijssoon
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Isis van Beek
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Tygo de Geus
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Fenna Feenstra
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Thiraphon Hommen
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Niek Smulders
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Raven Middag
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Doris van Woensel
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Neeltje van Woensel
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Sepp van Woensel
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
David Smits
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Tom Bertens
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Ben Bertens
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Micah Joosen
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Luca Joosen
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Joseph Alabbasy
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Lily schuurmans
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Loek van Baardwijk
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Finn van den Akker
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Tim Vromans
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Jari van Beerendonk
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Robin Engel
Maandag 17 december om 19.00 uur (13 jaar en ouder)
Olaf Smits
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Lucas van Dinther
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Olivier Schellart
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Luca Frencken
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Youri Hamerslag
Maandag 17 december om 19.00 uur (13 jaar en ouder)
Fabian van de Wiel
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Ysis Karafantis
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Xander Karafantis
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Amela Paplovic
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Lotte Krook
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Bart Krook
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Cas Fröling
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Woud Weijers
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Hero Weijers
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Ivar Ketelaars
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Kiki Puts
Maandag 17 december om 19.00 uur (13 jaar en ouder)
Teun Mels
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
San van Assouw
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Rein van Assouw
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Julie van Assouw
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Jarno Lutz
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Ties Coret
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Levi van Iersel
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Cebrian Beekers
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
NIEK VAN DER STEEN
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Crijn van Keulen
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Dex van de Wiel
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Finn van den Oetelaar
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Raúl Dios Micheld
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Reinout Kloover
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
IJsbrand Kloover
Maandag 17 december om 19.00 uur (13 jaar en ouder)
Lyam van Buren
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Elsa schoonman
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Feline Vandenbulcke
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Julius Vandenbulcke
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Stijn Copal
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Dirk Bekkers
Vrijdag 14 december om 19.45 uur in Oisterwijk (12 jaar en ouder)
Yente Roozen
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Jayvaro Raaijmakers
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Thijs Verhoeven
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Floris van der Lee
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Yvette Verhoeven
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Luuk Alberts
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Jip de Brouwer
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Suus de Brouwer
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Milan van Heel
Vrijdag 14 december om 19.45 uur in Oisterwijk (12 jaar en ouder)
Cas Bolijn
Maandag 17 december om 19.00 uur (13 jaar en ouder)
Jesper van den Breekel
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Jur Jente Joost Pulskens
Vrijdag 14 december om 19.45 uur in Oisterwijk (12 jaar en ouder)
Puck Coehorst
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Lilly van Dongen
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Faas van der Zwan
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Willemijn Fleskens
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Sam Puts
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Siem Smulders
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Dorus Marinus Smulders
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Gijs Hulsbosch
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Pim Hulsbosch
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Rens Wasseveld
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Lotte Beerens
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Simon Heijkants
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Jochem Franken
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Luuk Alberts
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Teun Noordenbos
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Amber Ammeraal
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Thomas van Gerven
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Lise van Gerven
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Thomas van Gerven
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Floor van der Lee
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Jip Vissers
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Jelte Brok
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Tristan Ketelaars
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Pepijn van den Meijdenberg
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Emiel van den Meijdenberg
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Tobias van den Meijdenberg
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Mard Schapendonk
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Amel Sayed
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Kiki van Woensel
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Ties van Woensel
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Mick van Woensel
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Jonas Dijcks
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Jilis Schaap
Maandag 17 december om 19.00 uur (13 jaar en ouder)
Minou Manders
Vrijdag 14 december om 19.45 uur in Oisterwijk (12 jaar en ouder)
Ole Hoosemans
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Brent van beek
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Rube van Gelderen
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Magnus Kools
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Mano Vanblarcum
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Luca Vanblarcum
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Lodewijk Rossieau
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Elena Yuen
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Jason yuen
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Alvin Yuen
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Alvin Yuen
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Julian de Brouwer
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Beau van Tuyl
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
wiebe visser
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Karlijn Visser
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Lodewijk Hamers
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Lodewijk Hamers
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Anne-Melijn Hop
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Hems Kok
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Ivar Schellekens
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Joep van Bommel
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Bram van Bommel
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Mijntje van Homelen
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Aniek Hendriks
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Tess de Brouwer
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Jens Hendriks
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Twan Stielstra
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Sander van den Brekel
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Rien Spijkers
Maandag 17 december om 19.00 uur (13 jaar en ouder)
Max van den Dries
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Abe Coolen
Zaterdag 15 december om 08.30 uur in Oisterwijk (3 – 4 jaar)
Sjors Coolen
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Sander van Puijenbroek
Vrijdag 14 december om 19.45 uur in Oisterwijk (12 jaar en ouder)
Floor van den Meerendonk
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Cas van den Meerendonk
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Simon van Geffen
Woensdag 19 december om 16.00 uur (9 – 14 jaar)
Maxime Bruggenwert
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
James Schlappi
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Cas van Beers
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Cas van Beerd
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Willem Nouwen
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Anouk verhoeven
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Juliette van de Sanden
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
Senna Lodewijks
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Kane
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Mats Michels
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Luciano Kienhuis
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Mees Bulham
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Dalí Werdekker
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Sem Rantanen
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Ben van Beek
Woensdag 19 december om 14.15 uur (5 – 6 jaar)
Jasmijn Groenland
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Abel Frencken
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Ida Hollander
Maandag 17 december om 18.00 uur (10 – 12 jaar)
David Eijkemans
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (7 – 8 jaar)
Nick Hendriks
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Quinn Hendriks
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Joost van Biljouw
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Joep Schinck
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Benjamin Roos
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Jenthe Baaijens
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Kevin Schuuring
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Senne Buwalda
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Mats Peerbooms
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Felíx Verhoof
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Jens van Houtum
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Mara van Engelen
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Kas Scherders
Maandag 17 december om 16.15 uur (5 – 7 jaar)
Jorg van Houtum
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Thorben Scholtens
Maandag 17 december om 17.00 uur (8 – 9 jaar)
Krijn Oerlemans
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (9 – 13 jaar)
Tim Santegoets
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Bram Looijmans
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Jarno Lutz
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Thijmen Vromans
Vrijdag 14 december om 16.00 uur in Oisterwijk (5 – 7 jaar)
Santegoets
Vrijdag 14 december om 16.45 uur in Oisterwijk (8 – 11 jaar)
Siem van Campen
Woensdag 19 december om 15.00 uur (7 – 8 jaar)
Sebas van weerden
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Luc Smits
Woensdag 19 december om 13.45 uur (3 – 5 jaar)
Pim Heesbeen
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)