Examen Judo Tilburg Noord

Op deze pagina kunt u aanmelden voor de nieuwe Judo graduatie in Tilburg Noord. Dit is alleen mogelijk wanneer met goed gevolg ook is deelgenomen aan het technisch examen. Het technisch examen vindt plaats tijdens de normale training. Hier wordt gekeken of  men alle technieken voldoende beheerst voor de volgende graduatie. Na het technisch examen krijgt men een briefje waarop staat welke graduatie iemand heeft verdiend. Men dient zich vervolgens aan te melden zodat voor iedereen een diploma en band/slip kan worden gemaakt/meegenomen.

Door het contactformulier hieronder in te vullen kunt u aanmelden voor het examen. U kunt zelf een moment voor het examen kiezen. Noteer de datum direct in uw agenda, zodat u en uw kind(eren) aanwezig zijn op het door u aangegeven tijdstip.
Deelname aan het het examen is GRATIS wanneer men aanmeldt voor 3 december 2018. Na deze datum wordt per aanmelding en/of wijziging een bedrag van € 5,- in rekening gebracht.

HET IS NIET MEER MOGELIJK OM AAN TE MELDEN.

Hieronder kunt u zien wie er allemaal zijn aangemeld voor het examen. Om zojuist ingevoerde gegevens hieronder te zien, dient u deze pagina eerst te vernieuwen.

De volgende Judoka’s zijn reeds aangemeld voor het examen:

Naam
Datum
Graduatie
Jip Slobbe
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Tweede groene slip Judo
Benjamin Staps
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Sten Beekmans
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele slip Judo
Joep Schoonenberg
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Wit-gele band Judo
Saman Khazni
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Jorrit van Roemburg
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Noah van Megen
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Job Toten
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Bruine band Judo
Mikay Klercq
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte band Judo
Kenan Karaagac
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Ela Karaagac
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Gele slip Judo
Sasha Broeken
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede gele slip Judo
Elias Andriessen
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Derde witte slip Judo
Merlijn van Berkel
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Gele slip Judo
Merlijn van Berkel
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Gele slip Judo
Sebastiaan Hannen
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Geel-oranje band Judo
Pepijn Hannen
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte slip Judo
Thomas van Eck
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede bruine slip Judo
Tunahan Poloha
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Emma Pollaert
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Gele band Judo
Willem Pollaert
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Oranje band Judo
Tygo Smits
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele slip Judo
Tim van Eyck
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Wit-gele band Judo
Siebe Faas
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede blauwe slip Judo
Jules Hannen
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Marley Duyshart
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele band Judo
Thijs van Stokkum
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Gele slip Judo
Sara Casita
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte band Judo
Matteo van de Louw
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Oranje slip Judo
Cas Danklof
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Wit-gele band Judo
Abel Hansen
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede witte slip Judo
Luuk Donders
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele band Judo
Yara Donders
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Derde witte slip Judo
Benjamin Maas
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele band Judo
Noisang van Dijk
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Mats Graat
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede gele slip Judo
Luc hens
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Jax Toeange
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Jax Toeange
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Huub Doms
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele band Judo
Lino Doms
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede oranje slip Judo
Jayh Kintaro Pinas
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Wit-gele band Judo
Noah Djadoenath
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Oranje slip Judo
Victoria Brands
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Max Brands
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Oranje band Judo
Amin Elbadi
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte slip Judo
Daan Gomersall
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Oranje slip Judo
Qinou Servais
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Geel-oranje band Judo
Thijs van Soelen
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Oranje slip Judo
Loki Sangiao Schreuders
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Oranje-groene band Judo
Thorgal Sangiao Schreuders
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Bruine slip Judo
Cas Brandsma
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Gele slip Judo
Fender van Os
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Rowan Gadellaa
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Oranje slip Judo
Olmer van Midde
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede witte slip Judo
Olmer van Midde
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede witte slip Judo
Maylen Blokland
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Derde witte slip Judo
Adem Hansen
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Derde witte slip Judo
Joep Smeets
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede witte slip Judo
Abdelnour Hachemi
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Amin Hachemi
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede witte slip Judo
Cem Boztay
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele band Judo
Cem Rafi
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele band Judo
Sebas Bertens
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Lucas Scheffer
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Derde witte slip Judo
Otis van Hest
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Wit-gele band Judo
Rafi Boztay
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Tweede witte slip Judo
Avalon Meesters
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Jayden Jharap
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Sami Haverhals
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Liam de Laat
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele slip Judo
Samuel Rötschke
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Djessey ijpelaar
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Wit-gele band Judo
Daniël Verweij
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Witte band Judo
Luuk Middendorp
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Oranje slip Judo
Pepijn Maas
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Sjors van Kesteren
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Oranje slip Judo
Ayoub Yuba Barkane
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Jeremias A. Thomasa
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede witte slip Judo
Krzysztof Kuligowski
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele slip Judo
Jurre de Beer
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Veronique schalke
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Sten Struijcken
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele slip Judo
Jibin Hensen
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Wit-gele band Judo
Okke Nijs
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Gele band Judo
Jelle Nijs
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede gele slip Judo
Tayler Valera Alvarez
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Elgin van Rooij
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Tymo Mohr
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele band Judo
Fabian Feuth
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede witte slip Judo
Yavuz Selim Arslan
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele band Judo
Jip Slobbe
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede groene slip Judo
Michaël Zaat
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele slip Judo
Zeino van der Graaf
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Oranje band Judo
Zoran van der Graaf
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Oranje band Judo
Maxim Jeunet
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Tweede oranje slip Judo
Luca Damen
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele slip Judo
Raff Reijnen
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
cindy.Yu
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Baobao Yu
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele band Judo
Samina v boxtel
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele band Judo
Mats Brouwer
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Djazz Mohr
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Lima Gimenez
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Muntaha
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele slip Judo
Odin Marks
Zaterdag 15 december om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Gele slip Judo
Sharmake
Zaterdag 15 december om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Wit-gele band Judo
Muntaha
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Gele slip Judo
Boaz Marks
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele band Judo
Michael-Jayden Bruno
Maandag 17 december om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede witte slip Judo
Kamiel Goossens
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede oranje slip Judo
Arjen Goossens
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele band Judo
Yassir el Boujaddaini
Zaterdag 15 december om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Joep Schoonenberg
Maandag 17 december om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Wit-gele band Judo
Mike van den Hoven
Maandag 17 december om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Wit-gele band Judo
Nikolas Kerasovitis
Zaterdag 15 december om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede gele slip Judo
Amir Benmostefa
Zaterdag 15 december om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Gele slip Judo