Op deze pagina kunt u aanmelden voor de nieuwe Judo graduatie in Tilburg Noord. Dit is alleen mogelijk wanneer met goed gevolg ook is deelgenomen aan het technisch examen. Het technisch examen vindt plaats tijdens de normale training. Hier wordt gekeken of  men alle technieken voldoende beheerst voor de volgende graduatie. Na het technisch examen krijgt men een briefje waarop staat welke graduatie iemand heeft verdiend. Men dient zich vervolgens aan te melden zodat voor iedereen een diploma en band/slip kan worden gemaakt/meegenomen.

Door het contactformulier hieronder in te vullen kunt u aanmelden voor het examen. U kunt zelf een moment voor het examen kiezen. Noteer de datum direct in uw agenda, zodat u en uw kind(eren) aanwezig zijn op het door u aangegeven tijdstip.
Deelname aan het het examen is GRATIS wanneer men aanmeldt voor 3 juni 2019. Na deze datum wordt per aanmelding en/of wijziging een bedrag van € 5,- in rekening gebracht.

HET IS NIET MOGELIJK OM NOG AAN TE MELDEN VOOR HET EXAMEN. 

Hieronder kunt u zien wie er allemaal zijn aangemeld voor het examen. Om zojuist ingevoerde gegevens hieronder te zien, dient u deze pagina eerst te vernieuwen.

De volgende Judoka’s zijn reeds aangemeld voor het examen:

Naam
Datum
Graduatie
Sem van Oord
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Maylen Blokland
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte band Judo
Marley Duyshart
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Oranje slip Judo
Jax Toeange
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Khalil Mohama Rade
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Taem Mohamad Rade
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Mohamad Mohamad Rade
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Khalil Mohamad Rade
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Zaen Mohamad Rade
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Cindy yu
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede witte slip Judo
Baobao Yu
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Oranje slip Judo
Liam de Laat
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede gele slip Judo
Elias Andriessen
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Witte band Judo
Mathijs Steenbergen
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Amin Elbadi
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Giovanni Jung
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele slip Judo
Sten Beekmans
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede gele slip Judo
Tunahan Poloha
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede gele slip Judo
Luuk Middendorp
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Tweede oranje slip Judo
Luuk Donders
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Oranje slip Judo
Yara Donders
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte band Judo
Saman Khazni
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede gele slip Judo
Mosaab Azougagh
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Milana van der meijs
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte band Judo
Raff Reijnen
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede witte slip Judo
Raff reijnen
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede witte slip Judo
Sten Beekmans
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Tweede gele slip Judo
Sanjana Ramdien
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Widia Ramdien
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Otman Essaghir
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Gele slip Judo
Saar van de Ven
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Gele slip Judo
Siem
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Jayden de Ron
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Gele slip
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Witte slip Judo
Otis van Hest
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele band Judo
Otman Essaghir
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Gele slip Judo
Michael-Jayden Bruno
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte band Judo
Rowynn van den Hurk
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele band Judo
HUUB DOMS
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Oranje slip Judo
LINO DOMS
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Geel-oranje band Judo
Willem Pollaert
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Groene slip Judo
Emma Pollaert
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Oranje slip Judo
Samuel Rötschke
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede witte slip Judo
Arjen Goossens
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Oranje slip Judo
Kamiel Goossens
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Geel-oranje band Judo
Rowynn van den Hurk
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele slip Judo
Jelle fessl
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte slip Judo
Sara Casita
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Djazz Mohr
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Ayoub Yuba Barkane
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele band Judo
Daria Maria Paenen
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Gele slip Judo
Okke Nijs
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Oranje slip Judo
Jelle Nijs
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Wit-gele band Judo
Indy van den Hurk
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Vin van den Hurk
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Merlijn van Berkel
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Tweede gele slip Judo
Gabriel Mpangui
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Gele slip Judo
Noisang van Dijk
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Matteo van de Louw
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede oranje slip Judo
Amir Benmostefa
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Joah Aalbers
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Witte slip Judo
Jasper Brandsma
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Amin Hachemi
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Derde witte slip Judo
Cas Brandsma
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Tweede gele slip Judo
Abdelnour Hachemi
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele band Judo
Mika Gopani
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Mats Brouwer
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Tweede gele slip Judo
Benjamin Staps
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Jibin Hensen
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele band Judo
Maxim Jeunet
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Geel-oranje band Judo
Soraya Ebrahim
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Hafsa Ebrahim
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Jurre de Beer
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Tweede gele slip Judo
Elgin van Rooij
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele band Judo
Max Deerenberg
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Gele slip Judo
Pepijn Hannen
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Tweede witte slip Judo
Pepijn Maas
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele band Judo
Rayan chemlal
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele slip Judo
Junayd Belhadj
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede gele slip Judo
Celine Smarius
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Abel Hansen
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Derde witte slip Judo
Haroun
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Wit-gele band Judo
Veronique Schalke
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Wit-gele band Judo
Thijs van Stokkum
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede gele slip Judo
Matthew Houthoff
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Gele slip Judo
Joep Schoonenberg
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Gele band Judo
Sten Struijcken
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Tweede gele slip Judo
Pepijn Maas
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele band Judo
Tygo Smits
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Muntaha
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede gele slip Judo
Sharmake
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Gele band Judo
Faith Jansen
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Cas Danklof
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele band Judo
Benjamin Egrlic
Maandag 17 juni 2019 om 17.45 uur (6 – 8 jaar)
Gele slip Judo
Lucas Scheffer
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte band Judo
Yassir el Boujaddaini
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Nayla Hamzabegovic
Maandag 17 juni 2019 om 17.00 uur (4 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Jorrit van Roemburg
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Jip Slobbe
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Oranje-groene band Judo
Jayden Jharap
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede witte slip Judo
Jayden Jharap
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Luc hens
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Krzysztof Kuligowski
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede gele slip Judo
Samina v boxtel
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Oranje slip Judo
Samina v boxtel
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Oranje slip Judo
Lima Gimenez
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede gele slip Judo
Keanu Mambre
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Daan Kennes
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Derde witte slip Judo
Nikolas Kerasovitis
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Wit-gele band Judo
Rens van den Dries
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Ela Karaagac
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Kenan Karaagac
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Tweede witte slip Judo
Vincent Hendrik Adriaan van der Pool
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Cheighten Snijders
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Rowan Gadellaa
Maandag 17 juni 2019 om 18.30 uur (9 – 14 jaar)
Tweede oranje slip Judo
Odin Marks
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Wit-gele band Judo
Boaz Marks
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Oranje slip Judo
Sami Haverhals
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede witte slip Judo
Benjamin Maas
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Oranje slip Judo
Laurens Hoogers
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Gele slip Judo
Gabriel Ramos Salgado
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Mats Graat
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Wit-gele band Judo
Siebe Faas
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Groen-blauwe band Judo
Sebastiaan Hannen
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Oranje band Judo
Daan Gomersall
Zaterdag 15 juni 2019 om 11.30 uur (8 jaar en ouder)
Tweede oranje slip Judo
Joah Appeljan
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Witte slip Judo
Sasha Broeken
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Wit-gele band Judo
Thijs van Soelen
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede oranje slip Judo
Sebas Bertens
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Sjors van Kesteren
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Tweede oranje slip Judo
Fender van Os
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Tweede gele slip Judo
Cem Boztay
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.45 uur (5 – 6 jaar)
Oranje slip Judo
Alain Staal
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele slip Judo
Rafi Boztay
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte band Judo
Pepijn Hannen
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede witte slip Judo
Raf Bruijns
Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur (6 – 7 jaar)
Gele slip Judo
Layth Said
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte slip Judo
ALVARO LOING INDAHSARI
Zaterdag 15 juni 2019 om 09.00 uur (4 – 5 jaar)
Witte band Judo
Amir Benmostefa
Zaterdag 15 juni 2019 om 08.30 uur (3 – 4 jaar)
Tweede gele slip Judo