Klassement Judo Cup Brabant

Hieronder vindt u een overzicht van de behaalde punten van alle Judoka’s die deelnemen aan de Judo Cup Brabant.

Na de wedstrijden van de finale van de Judo Cup Brabant krijgen alle deelnemers hun prijs uitgereikt naar aanleiding van het behaalde aantal punten gedurende de competitie. Hierbij wordt de volgende tabel gehanteerd.
0 t/m 19 punten = Herinneringsmedaille
20 t/m 29 punten = Bronzen beker
30 t/m 39 punten = Zilveren beker
40 punten of meer = Kampioen

Hieronder het klassement met de behaalde punten van het seizoen 2018-2019

Voornaam Achternaam Club # Deelnamen # Punten
Sem Dobbelsteen Budoclub Schijndel 0 0
Skip van Geffen Budoclub Schijndel 0 0
Tessa Verhoeven J.C. Berkel-Enschot ‘ten shi’ 0 0
Luke van Poppel J.C. Berkel-Enschot ‘ten shi’ 0 0
Jelte Lensvelt J.C. Berkel-Enschot ‘ten shi’ 0 0
Melle Wijgerse J.C. Berkel-Enschot ‘ten shi’ 0 0
Jop van de Ven Judoclub Liempde 0 0
Roel van Erp Judoclub Liempde 0 0
Ties Verhagen Judoclub Liempde 0 0
Mike van der Mijden Judoclub Liempde 0 0
Senn Steenbakkers Judoclub Liempde 0 0
Bas Daverveld Judoclub Liempde 0 0
Luuk van de Sande Judoclub Liempde 0 0
Pim de Wit Judoclub Liempde 0 0
Bram van Oorschot Judoclub Liempde 0 0
Anouk van der Mijden Judoclub Liempde 0 0
Nelson Tops Judoclub Liempde 0 0
Gijs de Wit Judoclub Liempde 0 0
Lukas Said Judoclub Liempde 0 0
Odin van Hedel Judoclub Liempde 0 0
Desmond Tops Judoclub Liempde 0 0
Cas de Wit Judoclub Liempde 0 0
Mees Koster Judoclub Liempde 0 0
Annabel Loman Judoclub Liempde 0 0
Paula Linstadt judoclub Sankawa 0 0
Jens Smits judoclub Sankawa 0 0
Noud van Elderen judoclub Sankawa 0 0
Femm Smits judoclub Sankawa 0 0
Robin Dusee judovereniging St.Jan 0 0
Olek Adamus judovereniging St.Jan 0 0
Roel Theeuwes judovereniging St.Jan 0 0
Nadine Viveen judovereniging St.Jan 0 0
Merijn Francken judovereniging St.Jan 0 0
Imke Oerlemans judovereniging St.Jan 0 0
Jasper de Laat judovereniging St.Jan 0 0
Lucas van de Ven judovereniging St.Jan 0 0
Stijn Mallens judovereniging St.Jan 0 0
Tom Vromans JV Deusone 0 0
Raf Wilborts JV Deusone 0 0
Nikita Machielsen JV Deusone 0 0
Dirk Bekkers Team Coolen 0 0
Maaike de Bresser Team Coolen 0 0
Mano Vanblarcum Team Coolen 0 0
Milan van Heel Team Coolen 0 0
Marlieke Pijnenburg Team Coolen 0 0
Jilis Schaap Team Coolen 0 0
Robin Engel Team Coolen 0 0
rien Spijkers Team Coolen 0 0
Selamet Deniz Team Coolen 0 0
Mart van Gemert Team Coolen 0 0
Rens Wasseveld Team Coolen 0 0
Jip Slobbe Team Coolen 0 0
yente roozen Team Coolen 0 0
Sander Van den Brekel Team Coolen 0 0
Samina Van boxtel Team Coolen 0 0
Tobias van den Meijdenberg Team Coolen 0 0
Okke Nijs Team Coolen 0 0
Bart Krook Team Coolen 0 0
Norik Copal Team Coolen 0 0
Silke Lanser Team Coolen 0 0
Finn Colen Team Coolen 0 0
Ilja Goossen Team Coolen 0 0
Luca Vanblarcum Team Coolen 0 0
Tymo Mohr Team Coolen 0 0
Tygo van Gorp Team Coolen 0 0
Quinn van Gorp Team Coolen 0 0
Harun Deniz Team Coolen 0 0
Ida Hollander Team Coolen 0 0
Thiraphon Hommen Team Coolen 0 0
Sander van Vugt Team Coolen 0 0
Florine van Dooren Team Coolen 0 0
Willem Pollaert Team Coolen 0 0
Sjors Bergman Team Coolen 0 0
Raúl Dios Michels Team Coolen 0 0
Pepijn van den Meijdenberg Team Coolen 0 0
Bart Jacobse Team Coolen 0 0
Niek Van der Steen Team Coolen 0 0
Thijs Coolen Team Coolen 0 0
Stijn Copal Team Coolen 0 0
Xander Karafantis Team Coolen 0 0
Tim Santegoets Team Coolen 0 0
San Van assouw Team Coolen 0 0
Maxime Bruggenwert Team Coolen 0 0
Koen Katsman Team Coolen 0 0
Niek Smulders Team Coolen 0 0
Lotte Krook Team Coolen 0 0
Joep Schoonenberg Team Coolen 0 0
Milan Van Ingen Team Coolen 0 0
Sofie Verbeek Team Coolen 0 0
Brent van beek Team Coolen 0 0
Ties van Woensel Team Coolen 0 0
Lino Doms Team Coolen 0 0
Siem van Kempen Team Coolen 0 0
Busra Deniz Team Coolen 0 0
Joep Schinck Team Coolen 0 0
Daan Gomersall Team Coolen 0 0
Michiel Schaap Team Coolen 0 0
Luuk Pennings Team Coolen 0 0
Noor Laghzaoui Team Coolen 0 0
Colin Copal Team Coolen 0 0
Joost Van Biljouw Team Coolen 0 0
Wiebe Visser Team Coolen 0 0
Tim Wannee Team Coolen 0 0
Yavuz Selim Arslan Team Coolen 0 0
Ravi Colen Team Coolen 0 0
kane lodewijks Team Coolen 0 0
Kamiel Goossens Team Coolen 0 0
Jens van Houtum Team Coolen 0 0
Thorben Scholtens Team Coolen 0 0
Simon Heijkants Team Coolen 0 0
Emiel van den Meijdenberg Team Coolen 0 0
Morris van Geloven Team Coolen 0 0
Casper van Dooren Team Coolen 0 0
Maxim Jeunet Team Coolen 0 0
Sam Puts Team Coolen 0 0
Amel Sayed Team Coolen 0 0
Sjors van Kesteren Team Coolen 0 0
Senne Buwalda Team Coolen 0 0
Stijn Spierings Team Coolen 0 0
Cebrian Beekers Team Coolen 0 0
David Eijkemans Team Coolen 0 0
Wisse de Rouw Team Coolen 0 0
Tristan Ketelaars Team Coolen 0 0
Rein Van assouw Team Coolen 0 0
Liam de Laat Team Coolen 0 0
Dalí Werdekker Team Coolen 0 0
Siem Van Campen Team Coolen 0 0
Jasper Hornstra Team Coolen 0 0
Stijn van de Sandt Team Coolen 0 0
Teun Noordenbos Team Coolen 0 0
Twan Stielstra Team Coolen 0 0
Ole Hoosemans Team Coolen 0 0
Jens Hendriks Team Coolen 0 0
Karlijn Visser Team Coolen 0 0
Fabian Van de Wiel Team Coolen 0 0
Rein Van Liempd Team Coolen 0 0
Tijn Van ’t Hullenaar Team Coolen 0 0
Luuk Rombout Team Coolen 0 0
Gideon Schaap Team Coolen 0 0
Luca Frencken Team Coolen 0 0
Cas van Beers Team Coolen 0 0
Gijs Hulsbosch Team Coolen 0 0
Ruben Van Ingen Team Coolen 0 0
Arjen Goossens Team Coolen 0 0
Dora Groeneweg Team Coolen 0 0
Mees Bulham Team Coolen 0 0
Timme Libregts Team Coolen 0 0
Floor van den Meerendonk Team Coolen 0 0
mats Peerbooms Team Coolen 0 0
Joris Vloemans Team Coolen 0 0
Kiki van Woensel Team Coolen 0 0
Tiebe Pasteuning Team Coolen 0 0
Huub Doms Team Coolen 0 0
Lucas van Dinther Team Coolen 0 0
Puck Coehorst Team Coolen 0 0
Fenna Feenstra Team Coolen 0 0
Beau van Tuyl Team Coolen 0 0
Ivar Ketelaars Team Coolen 0 0
mats Peerbooms Team Coolen 0 0
Lars Spierings Team Coolen 0 0
Ben Van Beek Team Coolen 0 0
Luisa van Bommel Team Coolen 0 0
Aniek Hendriks Team Coolen 0 0
Mathis Groeneweg Team Coolen 0 0
Hylke de Rouw Team Coolen 0 0
Jip Vissers Team Coolen 0 0
James Schlappi Team Coolen 0 0
Luuk Alberts Team Coolen 0 0
Jesper van den Breekel Team Coolen 0 0
Cas van den Meerendonk Team Coolen 0 0
Jasmijn Groenland Team Coolen 0 0
Felix Leenders Team Coolen 0 0
Abel Leenders Team Coolen 0 0
Julius Vandenbulcke Team Coolen 0 0
Pim Hulsbosch Team Coolen 0 0
Merlijn van Berkel Team Coolen 0 0
Fleur Hooijmaijers Team Coolen 0 0
Sjors Coolen Team Coolen 0 0


De toernooien zijn op de volgende data:

Zaterdag 22 september 2018 in Moergestel
Zaterdag 3 november 2018 in Liempde
Zaterdag 19 januari 2019 in Moergestel
Zaterdag 23 februari 2019 in Moergestel
Zaterdag 25 mei 2019 in Oisterwijk