Klassement Judo Cup Brabant

Hieronder vindt u een overzicht van de behaalde punten van alle Judoka’s die deelnemen aan de Judo Cup Brabant.

Na de wedstrijden van de finale van de Judo Cup Brabant krijgen alle deelnemers hun prijs uitgereikt naar aanleiding van het behaalde aantal punten gedurende de competitie. Hierbij wordt de volgende tabel gehanteerd.
0 t/m 19 punten = Herinneringsmedaille
20 t/m 29 punten = Bronzen beker
30 t/m 39 punten = Zilveren beker
40 punten of meer = Kampioen

Hieronder het klassement met de behaalde punten van het seizoen 2018-2019

Naam Club totaal deelnamen
Mano Vanblarcum Team Coolen 10 1
Dirk Bekkers Team Coolen 10 1
Mike van der Mijden Judoclub Liempde 10 1
Mart van Gemert Team Coolen 10 1
Tobias van den Meijdenberg Team Coolen 10 1
Bart Krook Team Coolen 10 1
Bram van Oorschot Judoclub Liempde 10 1
Tygo van Gorp Team Coolen 10 1
Nelson Tops Judoclub Liempde 10 1
Harun Deniz Team Coolen 10 1
Sander van Vugt Team Coolen 10 1
Tim Santegoets Team Coolen 10 1
Pepijn van den Meijdenberg Team Coolen 10 1
Florine van Dooren Team Coolen 10 1
Ravi Colen Team Coolen 10 1
Siem van Kempen Team Coolen 10 1
Sofie Verbeek Team Coolen 10 1
Wiebe Visser Team Coolen 10 1
Joep Schinck Team Coolen 10 1
Tim Wannee Team Coolen 10 1
Siem Van Campen Team Coolen 10 1
Fabian Van de Wiel Team Coolen 10 1
Kane Lodewijks Team Coolen 10 1
Amel Sayed Team Coolen 10 1
Kamiel Goossens Team Coolen 10 1
Tristan Ketelaars Team Coolen 10 1
Arjen Goossens Team Coolen 10 1
Rein Van Liempd Team Coolen 10 1
Tijn van ’t Hullenaar Team Coolen 10 1
Gijs Hulsbosch Team Coolen 10 1
Floor van den Meerendonk Team Coolen 10 1
Ben van Beek Team Coolen 10 1
Puck Coehorst Team Coolen 10 1
Ivar Ketelaars Team Coolen 10 1
Cas van den Meerendonk Team Coolen 10 1
James Schlappi Team Coolen 10 1
Ties Verhagen Judoclub Liempde 9 1
Jilis Schaap Team Coolen 9 1
Rien Spijkers Team Coolen 9 1
Yente Roozen Team Coolen 9 1
Jip Slobbe Team Coolen 9 1
Sander van den Brekel Team Coolen 9 1
Luca Vanblarcum Team Coolen 9 1
Silke Lanser Team Coolen 9 1
Norik Copal Team Coolen 9 1
Jurre Zoontjes JV Deusone 9 1
Nikita Machielsen JV Deusone 9 1
Sjors Bergman Team Coolen 9 1
Niek Van der Steen Team Coolen 9 1
San van Assouw Team Coolen 9 1
Skip van Geffen Budoclub Schijndel 9 1
Emiel van den Meijdenberg Team Coolen 9 1
Koen Katsman Team Coolen 9 1
Odin van Hedel Judoclub Liempde 9 1
Colin Copal Team Coolen 9 1
Yavuz Selim Arslan Team Coolen 9 1
Ole Hoosemans Team Coolen 9 1
Stijn  Mallens judovereniging St.Jan 9 1
Cebrian Beekers Team Coolen 9 1
Luke van Poppel J.C. Berkel-Enschot ‘ten shi’ 9 1
Rein van Assouw Team Coolen 9 1
Sam Puts Team Coolen 9 1
Ruben van Ingen Team Coolen 9 1
Sjors van Kesteren Team Coolen 9 1
Otis van Hest Team Coolen 9 1
Felix Leenders Team Coolen 9 1
Mats Peerbooms Team Coolen 9 1
Hylke de Rouw Team Coolen 9 1
Lars Spierings Team Coolen 9 1
Mathis Groeneweg Team Coolen 9 1
Jasmijn Groenland Team Coolen 9 1
Merlijn van Berkel Team Coolen 9 1
Roel van Erp Judoclub Liempde 8 1
Milan van Heel Team Coolen 8 1
Robin Engel Team Coolen 8 1
Ilja Goossen Team Coolen 8 1
Anouk van der Mijden Judoclub Liempde 8 1
Okke Nijs Team Coolen 8 1
Quinn van Gorp Team Coolen 8 1
Ida Hollander Team Coolen 8 1
Selamet Deniz Team Coolen 8 1
Lukas Said Judoclub Liempde 8 1
Gijs de Wit Judoclub Liempde 8 1
Tymo Mohr Team Coolen 8 1
Ties van Woensel Team Coolen 8 1
Cas de Wit Judoclub Liempde 8 1
Brent van beek Team Coolen 8 1
Daan Gomersall Team Coolen 8 1
Lotte Krook Team Coolen 8 1
Joep Schoonenberg Team Coolen 8 1
Abel Leenders Team Coolen 8 1
Morris van Geloven Team Coolen 8 1
Jens van Houtum Team Coolen 8 1
Lucas van de Ven judovereniging St.Jan 8 1
Thorben Scholtens Team Coolen 8 1
Stijn Spierings Team Coolen 8 1
Casper van Dooren Team Coolen 8 1
Jasper Hornstra Team Coolen 8 1
Karlijn Visser Team Coolen 8 1
Luuk Rombout Team Coolen 8 1
Twan Stielstra Team Coolen 8 1
Dalí Werdekker Team Coolen 8 1
Joris Vloemans Team Coolen 8 1
Aniek Hendriks Team Coolen 8 1
Lucas van Dinther Team Coolen 8 1
Femm Smits judoclub Sankawa 8 1
Luuk Alberts Team Coolen 8 1
Pim Hulsbosch Team Coolen 8 1
Jop van de Ven Judoclub Liempde 7 1
Maaike de Bresser Team Coolen 7 1
Roel  Theeuwes judovereniging St.Jan 7 1
Rens Wasseveld Team Coolen 7 1
Pim de Wit Judoclub Liempde 7 1
Tom Vromans JV Deusone 7 1
Thiraphon Hommen Team Coolen 7 1
Raf Wilborts JV Deusone 7 1
Raúl Dios Michels Team Coolen 7 1
Thijs Coolen Team Coolen 7 1
Nadine  Viveen judovereniging St.Jan 7 1
Mees Koster Judoclub Liempde 7 1
Milan van Ingen Team Coolen 7 1
Melle Wijgerse J.C. Berkel-Enschot ‘ten shi’ 7 1
Michiel Schaap Team Coolen 7 1
Jasper de Laat judovereniging St.Jan 7 1
Senne Buwalda Team Coolen 7 1
Jelte Lensvelt J.C. Berkel-Enschot ‘ten shi’ 7 1
Jens Smits judoclub Sankawa 7 1
Annabel Loman Judoclub Liempde 7 1
Paula Linstadt judoclub Sankawa 7 1
Maxim Jeunet Team Coolen 7 1
Cas van Beers Team Coolen 7 1
Dora Groeneweg Team Coolen 7 1
Noud van Elderen judoclub Sankawa 7 1
Jens Hendriks Team Coolen 7 1
Timme Libregts Team Coolen 7 1
Huub Doms Team Coolen 7 1
Jip Vissers Team Coolen 7 1
Luisa van Bommel Team Coolen 7 1
Beau van Tuyl Team Coolen 7 1
Jesper van den Breekel Team Coolen 7 1
Julius Vandenbulcke Team Coolen 7 1
Robin  Dusée judovereniging St.Jan 6 1
Senn Steenbakkers Judoclub Liempde 6 1
Marlieke Pijnenburg Team Coolen 6 1
Bas Daverveld Judoclub Liempde 6 1
Maxime Bruggenwert Team Coolen 6 1
Luuk Pennings Team Coolen 6 1
Niek Smulders Team Coolen 6 1
Merijn  Francken judovereniging St.Jan 6 1
Busra Deniz Team Coolen 6 1
Imke  Oerlemans judovereniging St.Jan 6 1
David Eijkemans Team Coolen 6 1
Wisse de Rouw Team Coolen 6 1
Simon Heijkants Team Coolen 6 1
Tessa Verhoeven J.C. Berkel-Enschot ‘ten shi’ 6 1
Luca Frencken Team Coolen 6 1
Stijn van de Sandt Team Coolen 6 1
Fenna Feenstra Team Coolen 6 1
Bart Jacobse Team Coolen 5 1
Noor Laghzaoui Team Coolen 0 0
Teun Noordenbos Team Coolen 0 0
Bryan van Oort Berlicum 0 0
Willem Pollaert Team Coolen 0 0
Sem Dobbelsteen Budoclub Schijndel 0 0
Luuk van de Sande Judoclub Liempde 0 0
Desmond Tops Judoclub Liempde 0 0
Olek  Adamus judovereniging St.Jan 0 0
Samina van Boxtel Team Coolen 0 0
Finn Colen Team Coolen 0 0
Stijn Copal Team Coolen 0 0
Xander Karafantis Team Coolen 0 0
Lino Doms Team Coolen 0 0
Joost van Biljouw Team Coolen 0 0
Liam de Laat Team Coolen 0 0
Gideon Schaap Team Coolen 0 0
Mees Bulham Team Coolen 0 0
Kiki van Woensel Team Coolen 0 0
Tiebe Pasteuning Team Coolen 0 0
Fleur  Hooijmaijers Team Coolen 0 0
Sjors Coolen Team Coolen 0 0
Elgin van Rooij Team Coolen 0 0
Wout van der Heijden Schijndel 0 0


De toernooien zijn op de volgende data:

Zaterdag 22 september 2018 in Moergestel
Zaterdag 3 november 2018 in Liempde
Zaterdag 19 januari 2019 in Moergestel
Zaterdag 23 februari 2019 in Moergestel
Zaterdag 25 mei 2019 in Oisterwijk