Trainingstijden Oisterwijk

Locatie
Dojo Team Coolen
Sportlaan 6
5062 JK Oisterwijk


Maandag
16.15 uur – 17.00 uur: Judo
(Leeftijd: 5 – 7 jaar | Sensei: Freek Liekens)
17.00 uur – 18.00 uur: Judo
(Leeftijd: 8 – 9 jaar | Sensei: Freek Liekens)
18.00 uur – 19.00 uur: Judo
(Leeftijd: 10 – 12 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
19.00 uur – 20.00 uur: Judo
(Leeftijd: 13 jaar en ouder | Sensei: Vincent Coolen)
20.00 uur – 21.00 uur: Krav Maga
(Leeftijd: 15 jaar en ouder | Sensei: Mike Risher)
21.00 uur – 22.00 uur: Kickboksen
(Leeftijd: 14 jaar en ouder | Sensei: Rob Bolder)

Dinsdag
16.00 uur – 17.00 uur: Wedstrijdselectie Judo
(Geboortejaren: 2010 – 2013 | Sensei: Freek Liekens)
17.00 uur – 18.00 uur: Wedstrijdselectie Judo
(Geboortejaren: 2006 – 2009 | Sensei: Freek Liekens)
18.00 uur – 19.00 uur: Wedstrijdselectie Judo
(Geboortejaren: 2006 en ouder | Sensei: Freek Liekens)
19.00 uur – 20.00 uur: Danexamentraining Judo
(Leeftijd: 14 jaar en ouder | Sensei: Freek Liekens)
20.00 uur – 21.00 uur: Boxercise
(Leeftijd: 15 jaar en ouder | Sensei: Dennis Goderie)
21.00 uur – 22.00 uur: Boksen
(Leeftijd: 15 jaar en ouder | Sensei: Dennis Goderie)

Woensdag
09.00 uur – 10.00 uur: Boxercise
(Leeftijd: 30 jaar en ouder | Sensei: Vincent Coolen)
13.45 uur – 14.15 uur: Peuterjudo
(Leeftijd: 3 – 5 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
14.15 uur – 15.00 uur: Judo
(Leeftijd: 5 – 6 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
15.00 uur – 16.00 uur: Judo
(Leeftijd: 7 – 8 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
16.00 uur – 17.00 uur: Judo
(Leeftijd: 9 – 14 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
17.00 uur – 18.00 uur: Krav Maga4Kids
(Leeftijd: 10 – 14 jaar | Sensei: Alwin van den Brekel)
18.00 uur – 19.00 uur: Boxing4Kids
(Leeftijd: 7 – 10 jaar | Sensei: Khalid Korch)
19.00 uur – 20.00 uur: Boxing4Kids
(Leeftijd: 11 – 13 jaar | Sensei: Khalid Korch)
20.00 uur – 21.00 uur: Kickboksen
(Leeftijd 13 – 17 jaar | Sensei: Rob Bolder)
21.00 uur – 22.00 uur: Kickboksen
(Leeftijd: 17 jaar en ouder | Sensei: Rob Bolder)

Donderdag
16.00 uur – 17.00 uur: Wedstrijdselectie Judo
(Geboortejaren: 2010 – 2013 | Sensei: Freek Liekens)
17.00 uur – 18.00 uur: Wedstrijdselectie Judo
(Geboortejaren: 2009 – 2006 | Sensei: Freek Liekens)
17.15 uur – 19.00 uur: Wedstrijdselectie Judo
(Geboortejaren: 2005 en ouder | Sensei: Freek Liekens)
19.00 uur – 20.00 uur: Kickboksen
(Leeftijd: 10 – 15 jaar | Sensei: Dennis Goderie)
20.00 uur – 21.00 uur: Kickboksen
(Leeftijd: 15 jaar en ouder | Sensei: Dennis Goderie)
21.00 uur – 22.00 uur: Boksen
(Leeftijd: 15 jaar en ouder | Sensei: Dennis Goderie)

Vrijdag
16.00 uur – 16.45 uur: Judo
(Leeftijd: 5 – 7 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
16.45 uur – 17.45 uur: Judo
(Leeftijd: 8 – 10 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
17.45 uur – 18.45 uur: Boxing4Kids
(Leeftijd: 7 – 10 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
18.45 uur – 19.45 uur: Boxing4Kids
(Leeftijd: 11 – 14 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
19.45 uur – 20.45 uur: Judo
(Leeftijd: 11 jaar en ouder | Sensei: Vincent Coolen)
20.45 uur – 22.00 uur: Grappling
(Leeftijd: 15 jaar en ouder | Sensei: Mo Duvar)

Zaterdag
08.30 uur – 09.00 uur: Peuterjudo
(Leeftijd: 3 – 4 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
09.00 uur – 09.45 uur: Peuterjudo
(Leeftijd: 4 – 5 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
09.45 uur – 10.30 uur: Judo
(Leeftijd: 5 – 6 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
10.30 uur – 11.30 uur: Judo
(Leeftijd: 7 – 8 jaar | Sensei: Vincent Coolen)
11.30 uur – 12.30 uur: Judo
(Leeftijd: 9 – 13 jaar | Sensei: Sietse Oostra)

Zondag
09.30 uur – 10.30 uur: Krav Maga
(Leeftijd: Vanaf 15 jaar | Sensei: Mike Risher)