Weegtijden toernooien



Zaterdag 23 februari Judo Cup Brabant ronde 4 in Moergestel

De tijden zijn als volgt:

NaamClubTijd
Anouk van der MijdenJudoclub Liempde13.50 uur
Bart KrookTeam Coolen13.50 uur
Bas DaverveldJudoclub Liempde13.50 uur
Bram van OorschotJudoclub Liempde13.50 uur
Bryan van OortBerlicum13.50 uur
Dirk BekkersTeam Coolen13.50 uur
Finn ColenTeam Coolen13.50 uur
Florine van DoorenTeam Coolen13.50 uur
Gijs de Wit Judoclub Liempde13.50 uur
Harun DenizTeam Coolen13.50 uur
Ida HollanderTeam Coolen13.50 uur
Ilja GoossenTeam Coolen13.50 uur
Jilis SchaapTeam Coolen13.50 uur
Jip SlobbeTeam Coolen13.50 uur
Jop van de VenJudoclub Liempde13.50 uur
Luca VanblarcumTeam Coolen13.50 uur
Maaike de BresserTeam Coolen13.50 uur
Mano VanblarcumTeam Coolen13.50 uur
Marlieke PijnenburgTeam Coolen13.50 uur
Mart van GemertTeam Coolen13.50 uur
Mike van der MijdenJudoclub Liempde13.50 uur
Milan van HeelTeam Coolen13.50 uur
Minou MandersTeam Coolen13.50 uur
Nelson TopsJudoclub Liempde13.50 uur
Nikita MachielsenJV Deusone13.50 uur
Norik CopalTeam Coolen13.50 uur
Okke NijsTeam Coolen13.50 uur
Olek Adamusjudovereniging St.Jan13.50 uur
Quinn van GorpTeam Coolen13.50 uur
Raf WilbortsJV Deusone13.50 uur
Rens WasseveldTeam Coolen13.50 uur
Rien SpijkersTeam Coolen13.50 uur
Robin Duséejudovereniging St.Jan13.50 uur
Robin EngelTeam Coolen13.50 uur
Roel Theeuwesjudovereniging St.Jan13.50 uur
Roel van ErpJudoclub Liempde13.50 uur
Sander van den BrekelTeam Coolen13.50 uur
Sander van VugtTeam Coolen13.50 uur
Selamet DenizTeam Coolen13.50 uur
Senn SteenbakkersJudoclub Liempde13.50 uur
Silke LanserTeam Coolen13.50 uur
Thiraphon HommenTeam Coolen13.50 uur
Ties VerhagenJudoclub Liempde13.50 uur
Tygo van GorpTeam Coolen13.50 uur
Tymo MohrTeam Coolen13.50 uur
Willem PollaertTeam Coolen13.50 uur
Wout van der HeijdenSchijndel13.50 uur
Yente RoozenTeam Coolen13.50 uur
NaamClubTijd
Abel LeendersTeam Coolen14.35 uur
Brent van beekTeam Coolen14.35 uur
Busra DenizTeam Coolen14.35 uur
Cas de Wit Judoclub Liempde14.35 uur
Colin CopalTeam Coolen14.35 uur
Daan GomersallTeam Coolen14.35 uur
Desmond TopsJudoclub Liempde14.35 uur
Emiel van den MeijdenbergTeam Coolen14.35 uur
Imke  Oerlemansjudovereniging St.Jan14.35 uur
Jelte LensveltJ.C. Berkel-Enschot14.35 uur
Jens van HoutumTeam Coolen14.35 uur
Joep SchinckTeam Coolen14.35 uur
Joep SchoonenbergTeam Coolen14.35 uur
Joost van BiljouwTeam Coolen14.35 uur
Jurre ZoontjesJV Deusone14.35 uur
Kane LodewijksTeam Coolen14.35 uur
Koen KatsmanTeam Coolen14.35 uur
Lino DomsTeam Coolen14.35 uur
Lotte KrookTeam Coolen14.35 uur
Lukas SaidJudoclub Liempde14.35 uur
Luuk PenningsTeam Coolen14.35 uur
Maxime BruggenwertTeam Coolen14.35 uur
Mees KosterJudoclub Liempde14.35 uur
Melle WijgerseJ.C. Berkel-Enschot14.35 uur
Michiel SchaapTeam Coolen14.35 uur
Milan van IngenTeam Coolen14.35 uur
Nadine Viveenjudovereniging St.Jan14.35 uur
Niek SmuldersTeam Coolen14.35 uur
Niek Van der SteenTeam Coolen14.35 uur
Odin van HedelJudoclub Liempde14.35 uur
Pepijn van den MeijdenbergTeam Coolen14.35 uur
Raúl Dios MichelsTeam Coolen14.35 uur
Ravi ColenTeam Coolen14.35 uur
San van AssouwTeam Coolen14.35 uur
Sem DobbelsteenBudoclub Schijndel14.35 uur
Siem van KempenTeam Coolen14.35 uur
Sjors BergmanTeam Coolen14.35 uur
Skip van GeffenBudoclub Schijndel14.35 uur
Sofie VerbeekTeam Coolen14.35 uur
Stijn CopalTeam Coolen14.35 uur
Thijs CoolenTeam Coolen14.35 uur
Thorben ScholtensTeam Coolen14.35 uur
Ties van WoenselTeam Coolen14.35 uur
Tim SantegoetsTeam Coolen14.35 uur
Tim WanneeTeam Coolen14.35 uur
Tom VromansJV Deusone14.35 uur
Wiebe VisserTeam Coolen14.35 uur
Xander KarafantisTeam Coolen14.35 uur
Yavuz Selim ArslanTeam Coolen14.35 uur
NaamClubTijd
Amel SayedTeam Coolen15.20 uur
Annabel LomanJudoclub Liempde15.20 uur
Annabel SchinckTeam Coolen15.20 uur
Cas van BeersTeam Coolen15.20 uur
Casper van DoorenTeam Coolen15.20 uur
Dalí WerdekkerTeam Coolen15.20 uur
David EijkemansTeam Coolen15.20 uur
Dora GroenewegTeam Coolen15.20 uur
Fabian Van de WielTeam Coolen15.20 uur
Felix LeendersTeam Coolen15.20 uur
Floor van den MeerendonkTeam Coolen15.20 uur
Gideon SchaapTeam Coolen15.20 uur
Jasper de Laatjudovereniging St.Jan15.20 uur
Jens HendriksTeam Coolen15.20 uur
Jens Smitsjudoclub Sankawa15.20 uur
Kamiel GoossensTeam Coolen15.20 uur
Karlijn VisserTeam Coolen15.20 uur
Kiki van WoenselTeam Coolen15.20 uur
Liam de LaatTeam Coolen15.20 uur
Luca FrenckenTeam Coolen15.20 uur
Lucas van de Venjudovereniging St.Jan15.20 uur
Luke van PoppelJ.C. Berkel-Enschot15.20 uur
Luuk RomboutTeam Coolen15.20 uur
Maxim JeunetTeam Coolen15.20 uur
Mees BulhamTeam Coolen15.20 uur
Morris van GelovenTeam Coolen15.20 uur
Ole HoosemansTeam Coolen15.20 uur
Olivier SchellartTeam Coolen15.20 uur
Otis van HestTeam Coolen15.20 uur
Paula Linstadtjudoclub Sankawa15.20 uur
Puck CoehorstTeam Coolen15.20 uur
Rein van AssouwTeam Coolen15.20 uur
Rein Van LiempdTeam Coolen15.20 uur
Sam PutsTeam Coolen15.20 uur
Senne BuwaldaTeam Coolen15.20 uur
Siem Van CampenTeam Coolen15.20 uur
Simon HeijkantsTeam Coolen15.20 uur
Sjors van KesterenTeam Coolen15.20 uur
Stijn Mallensjudovereniging St.Jan15.20 uur
Stijn SpieringsTeam Coolen15.20 uur
Stijn van de SandtTeam Coolen15.20 uur
Tessa VerhoevenJ.C. Berkel-Enschot15.20 uur
Teun NoordenbosTeam Coolen15.20 uur
Timme LibregtsTeam Coolen15.20 uur
Tristan KetelaarsTeam Coolen15.20 uur
Twan StielstraTeam Coolen15.20 uur
Wisse de RouwTeam Coolen15.20 uur
NaamClubTijd
Aniek HendriksTeam Coolen16.00 uur
Anne-Melijn HopTeam Coolen16.00 uur
Arjen GoossensTeam Coolen16.00 uur
Beau van TuylTeam Coolen16.00 uur
Ben van BeekTeam Coolen16.00 uur
Cas van den MeerendonkTeam Coolen16.00 uur
Elgin van RooijTeam Coolen16.00 uur
Femm Smitsjudoclub Sankawa16.00 uur
Fenna FeenstraTeam Coolen16.00 uur
Fleur HooijmaijersTeam Coolen16.00 uur
Gijs HulsboschTeam Coolen16.00 uur
Huub DomsTeam Coolen16.00 uur
Hylke de RouwTeam Coolen16.00 uur
Ivar KetelaarsTeam Coolen16.00 uur
James SchlappiTeam Coolen16.00 uur
Jasmijn GroenlandTeam Coolen16.00 uur
Jasper HornstraTeam Coolen16.00 uur
Jesper van den BreekelTeam Coolen16.00 uur
Jip VissersTeam Coolen16.00 uur
Julius VandenbulckeTeam Coolen16.00 uur
Lars SpieringsTeam Coolen16.00 uur
Levi van IerselTeam Coolen16.00 uur
Lucas van DintherTeam Coolen16.00 uur
Luisa van BommelTeam Coolen16.00 uur
Luuk AlbertsTeam Coolen16.00 uur
Mathis GroenewegTeam Coolen16.00 uur
Mats PeerboomsTeam Coolen16.00 uur
Merlijn van BerkelTeam Coolen16.00 uur
Noud van Elderenjudoclub Sankawa16.00 uur
Pim HulsboschTeam Coolen16.00 uur
Ruben van IngenTeam Coolen16.00 uur
Sjors CoolenTeam Coolen16.00 uur
Tiebe PasteuningTeam Coolen16.00 uur
Tijn van ’t HullenaarTeam Coolen16.00 uur

Locatie:
Sporthal Stokeind
Stokeind 11a in Moergestel

Wedstrijdsysteem: Poule-systeem.
Prijzen: Direct aansluitend krijgen alle deelnemers hun certificaat met behaalde plaats. Behaalde punten worden verwerkt en HIER gepubliceerd. Het huidige klassement is er ook te vinden.
Bijzonderheden:
Voor bijzonderheden graag contact met Vincent Coolen via info@teamcoolen.nl


Zaterdag 2 maart Ontmoeting Herenthout

Casper van Dooren
Loki Sangiao Schreuders
Florine van Dooren


Locatie:

Sporthal `t Kapelleke
Bergensesteenweg
2270 Herenthout (België)

Coach: Onbekend
Wedstrijdsysteem: poulesysteem
Prijzen: onbekend
Bijzonderheden: Judoka`s judoen op zuiver gewicht.

Weegtijden onder voorbehoud:
U11 (geboren 2009 en 2010) wegen 8:30-9:15 uur, wedstrijden vanaf 10:00 uur.
U13 (geboren 2007 en 2008) wegen 12:00-12:45 uur, wedstrijden vanaf 13:30 uur.

Denk aan je wedstrijdbanden, judopaspoort en pasje!


Zaterdag 9 maart NK -18

Danee Bolijn
Kiki Puts
Bram Pulskens
Joep Staal


Locatie:

Sportcampus Zuiderpark
Mr. P. Droogleever Fortuynweg 22
2533 SR Den Haag

Coach: onbekend
Wedstrijdsysteem: 2 deelnemers “best of three” 3 t/m 5 deelnemers poulesysteem, vanaf 6 deelnemers dubbele eliminatie
Prijzen:
Bijzonderheden:

Alle judoka`s moeten zowel in een witte als in een blauwe judogi op de mat kunnen verschijnen.

Het dragen van een officieel EJU/IJF naamembleem is verplicht. Daarnaast geldt het advies om een officieel IJF goedgekeurd judopak (blauw en wit) te dragen, dit is echter niet verplicht.

Men dient zich met een geldig Nederlands paspoort of Europees Identiteitsbewijs van het Koninkrijk der Nederlanden te kunnen legitimeren.

Denk aan je wedstrijdbanden, judopaspoort (let op dat het volledig is afgetekend) en pasje.



Zondag 10 maart Open Westbrabantse Kampioenschappen

Siem van Kempen
San van assouw
Rein van assouw
Loki Sangiao Schreuders
Thorgal Sangiao Schreuders
Jilis Schaap
Jaïd Cornelia
Joep Oomens
Ties van Woensel
Joep Staal
IJsbrand Kloover
Wilco Robben
Tim Wannee
Cas Bolijn
Silke Lanser
Danee Bolijn
Puck Coehorst
Kiki Van woensel

aantal deelnemers: 18

Locatie:
Sporthal de Omganck
Molensingel 38
4724 CR Wouw

Coach:
Onbekend

Wedstrijdsysteem: t/m 5 deelnemers poule, vanaf 6 deelnemers dubbele eliminatie
Prijzen: zie JBN site
Bijzonderheden:
Op dit toernooi zijn Danpunten te verzamelen.
Gewichtswijzigingen kunnen voor 22 februari kosteloos per mail worden doorgegeven. Overschrijven op de wedstrijddag kost € 3,00.

Denk aan je wedstrijdbanden, judopaspoort en pasje!


Zondag 17 maart JBN ZN DK-15

Cas Bolijn
Florine van Dooren
Ida Hollander
IJsbrand Kloover
Jelle Verschoor
Jilis Schaap
Luc Vogten
Mart van Gemert
Reinout Kloover
Siebe Faas
Silke Lanser
Simon van Geffen
Stan van Riel
Thorgal Sangiao Schreuders
Yente Roozen

 Aantal deelnemers: 15

Locatie:
Achter de tuintjes
Kapittelstraat 15
5126 HA Gilze
Nederland

Coach:
onbekend

Wedstrijdsysteem: t/m 5 deelnemers poule, vanaf 6 deelnemers dubbele eliminatie
Prijzen: volgens de bondsregels
Bijzonderheden:
Nummers 1 t/m 4 plaatsen zich voor het NK op zaterdag 6 april in Leek.
Gewichtswijzigingen kunnen voor 22 februari kosteloos per mail worden doorgegeven.

Denk aan je wedstrijdbanden, judopaspoort (let op dat het volledig is afgetekend), pasje en geldig legitimatiebewijs (geen rijbewijs of kopie)!


Zondag 31 maart 11de Judotoernooi Geldrop

Puck Coehorst
Kiki Van Woensel
Floor van den Meerendonk 
Emiel van den Meijdenberg
Kamiel Goossens
Tim Wannee
Loki Sangiao Schreuders
Siem van Kempen 
Ties  van Woensel
Lino Doms
Maxime Bruggenwert
san van assouw 
Pepijn van den Meijdenberg
Jelle Verschoor
Simon van Geffen
Thorgal  Sangiao Schreuders
Cas Bolijn
Luc Vogten
Stan van Riel
Mart van Gemert
Jilis Schaap
IJsbrand Kloover
Kiki Puts
Mano Vanblarcum
Danee Bolijn
Jaïd Cornelia
Joep Oomens
Bram  Pulskens
Mathijs van Eck
Joep Staal
Wilco Robben
Sam Houwing
Jari Wollrabe
Minou Manders
Yoran Mulder
Jort Simons

aantal deelnemers: 36

Locatie:
Sporthal de Kievit
Linze 13
5667 AH Geldrop

Coach:
Onbekend

Wedstrijdsysteem: dubbele eliminatie
Prijzen: onbekend, alle judoka`s die niet in de prijzen vallen krijgen een herinneringsmedaille.
Bijzonderheden:
Op dit toernooi zijn Danpunten te verzamelen.

Denk aan je wedstrijdbanden, judopaspoort en pasje!


Zaterdag 13 april Soeverein Judocup Lommel

Cas Bolijn
Mart van Gemert
Danee Bolijn
Bram Pulskens
Wilco Robben

aantal deelnemers: 5

Weegtijden onder voorbehoud:
U15 (geboren 2005 en 2006) wegen 8:30-9:15 uur, wedstrijden vanaf 9:45 uur.
U18 (geboren 2002, 2003 en 2004) wegen 9:45-10:30 uur, wedstrijden aansluitend aan de U15. Is vaak pas na 12.30 uur!

Locatie:
Sportarena De Soeverein
Sportveldenstraat
Lommel België
volg wegwijzers Soeverein

Coach: Onbekend
Wedstrijdsysteem: dubbele eliminatie
Prijzen: 1e, 2e en 2x 3e prijs 

Denk aan je wedstrijdbanden, judopaspoort en pasje!